reklama

Trnavčania spoločne vypustia stovky lietajúcich lampiónov

Druhé pokračovanie hromadného vypúšťania lietajúcich lampiónov sa uskutoční v Trnave po úspešnej minuloročnej premiére v piatok 11. novembra. Začiatok podujatia je naplánovaný v športovom areáli Slávie o 18. hodine.

Pred rokom prišlo na podujatie podľa organizátora Michala Královiča približne tritisíc ľudí. „Predpokladáme minimálne rovnakú účasť, ale dúfame, že príde ešte viac ľudí ako vlani,“ odhaduje Královič.

Hromadné vypustenie lampiónov bude v tomto roku sprevádzať viacero noviniek. Oragnizátori pripravujú krátky sprievodný program, svetlenú show, fotenie pri maxilampióne, občerstvenie a súťaže o vecné ceny. Lietajúce lampióny bude možné zakúpiť aj priamo na mieste.

„Kladieme veľký dôraz na organizáciu a bezpečnosť – priebeh celej akcie budú monitorovať organizátori, hasiči a zdravotná služba. Predávané lampióny sú ekologické, vyrobené z ryžového papiera a bambusovej konštrukcie. Ich výrobca garantuje rozloženie v priebehu niekoľkých dní. Zároveň chcem zdôrazniť, že večer po skončení akcie a aj na druhý deň plánujeme upratať samotný areál Slávie aj jeho okolie. K dispozícii budú tiež dva organizačné tímy, ktoré zozbierajú spadnuté lampióny,“ zdôrazňuje Michal Královič a pripomína, že v prípade dažďa alebo silného vetra bude podujatie presunuté na iný termín.

VIDEO – 1. vypúšťanie lampiónov v novembri 2010

Aktuálne informácie o akcii a organizačné pokyny nájdete aj na tejto facebookovskej stránke.

Spoluorganizátorom hromadného vypustenia lampiónov je Prekvapko.sk, partnermi agentúra KINX, Europa 2 Point a portál trnava-live.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2011 17:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavčania spoločne vypustia stovky lietajúcich lampiónov”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.