reklama

Po ročnej prestávke Trnava opäť zažije hromadné vypúšťanie lampiónov

Už o necelé tri týždne zažije Trnava ďalší ročník obľúbeného podujatia s názvom Hromadné vypustenie lampiónov.

Po druhom ročníku nám volali a písali ľudia, ozývali sa dokonca aj na mestský úrad s otázkou, či bude pokračovanie Hromadného vypustenia lampiónov. Po minuloročnej prestávke sme sa teda rozhodli zorganizovať tretí ročník, ktorý bude opäť zaujímavý niekoľkými novinkami,“ povedal jeden z organizátorov Michal Královič.

Tretie pokračovanie Hromadného vypustenia lampiónov sa uskutoční v piatok 8. novembra 2013 v športovom areáli Slávie na neohradenom futbalovom ihrisku pri telocvični, teda na rovnakom mieste ako pri predošlom ročníku.

lamp1
Pred dvoma rokmi v novembri 2011 vyletelo nad mesto viac ako 3500 lampiónov

Prostriedky z predaja lampiónov plánujeme použiť na financovanie organizácie tohto podujatia, a taktiež na podporu ďalších kultúrnych podujatí, ktoré chceme v priebehu nasledujúceho roku organizovať v Trnave. O tom všetkom samozrejme budeme informovať,“ doplnil za organizátorov Filip Drdúl.

Organizátori opäť považujú za hlavnú prioritu bezpečnosť podujatia, preto pripravujú samostatný tím, ktorý bude dohliadať len na bezpečnosť celej akcie. Rovnako ako po minulé roky zabezpečia aj vyzbieranie spadnutých lampiónov.

Návštevníci podujatia sa môžu tešiť aj na zaujímavý sprievodný program, ktorého súčasťou bude aj bubenícka show, rôzne súťaže a ďalšie novinky, o ktorých budú organizátori budú priebežne informovať.

Lampióny sa dajú kúpiť aj v predpredaji v internetovom obchode Kolacikystastia.sk, predaj lampiónov bude samozrejme prebiehať aj počas podujatia.

Všetky aktuálne informácie získate v evente na Facebooku.

Ulož ako PDF
Napísal 20. októbra 2013 13:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Po ročnej prestávke Trnava opäť zažije hromadné vypúšťanie lampiónov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.