reklama

Mrva a Škreko uvedú na radnici spoločné CD aj nové knihy

Uvedenie nového, historicky prvého rýdzo trnavského hudobného nosiča Krásny zapadák s piesňami Mariána Mrvu na texty Benjamína Škreka sa uskutoční 16. novembra o 17. hodine v západnom krídle radnice. Obaja autori, známi trnavskí humoristi, publicisti a novinári, budú zároveň prezentovať svoje nové knihy Ako šli holuby pešo z Francúzska až do Trnavy a Neskorý zber.

Podujatie sa uskutočňuje v rámci voľného cyklu literárno-hudobných stretnutí v západnom krídle radnice pod názvom Včera, dnes a…, venovaných Novembru ’89, ktoré tento rok zaznamenajú svoje prvé malé okrúhle jubileum – piate narodeniny.

Západné krídlo radnice

Ilustračné foto

Moderátorom podujatia bude Pavol Tomašovič a mužskú spoločnosť okrášli aj speváčka Michaela Bobeková.

Vzhľadom na to, že sa tento raz v západnom krídle stretnú za jedným stolom až traja novinári, príležitosť bude vhodná aj na humorné reflektovanie súčasného stavu novinárskej profesie a médií 22 rokov po Novembri, so spomienkami na minulosť a možno aj úvahami o vyhliadkach do budúcnosti.

Tlačová správa mesta Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 15. novembra 2011 23:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.