reklama

Na radnici vystavili maketu pešej zóny, pred budovou ukazujú nové lampy

Lampy verejného osvetlenia, ktoré by mali byť inštalované na budúcej pešej zóne, prezentuje dnes na Hlavnej ulici oproti radnice spoločnosť Siemens.

Dva nové stožiare osadené LED svietidlami si môžu prezrieť Trnavčania pri príležitosti Dňa otvorených dverí trnavskej radnice.

Podľa slov vedúceho kancelárie primátora Pavla Tomašoviča v priebehu budúceho týždňa plánuje dodávateľ verejného osvetlenia vyskúšať aj večerné osvetlenie nových lámp priamo na pešej zóne.Na pešej zóne sú provizórne umiestnené dve lampy

Návštevníci radnice si v priestoroch konferenčenj sály na nádvorí radnice môžu prezrieť aj papierovú maketu budúcej pešej zóny. Mesto plánuje odštartovať prvú fázu rekonštrukcie na začiatku roka 2013.

Maketa znázorňuje plánované budúce osadenie lavičiek, zelene či fontán. Prípravné práce projektu sa prehupli do záverečnej fázy, mesto komunikuje s dotknutými orgánmi, dolaďuje detaily, a vyberá materiály či mobilár.

Maketa budúcej pešej zóny:


Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2012 13:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na radnici vystavili maketu pešej zóny, pred budovou ukazujú nové lampy”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.