reklama

Verejnosť sa bude môcť zoznámiť s plánovanými vizuálmi obnovenej pešej zóny

Prezentácia projektu mestskej samosprávy s názvom Obnova verejných priestorov Hlavnej ulice v Trnave sa uskutoční v piatok 28. septembra o 9. hodine na trnavskej radnici.

Už vo štvrtok 27. septembra od 9. do 16.30 h a v rovnakom čase aj v piatok si bude môcť verejnosť prezrieť na radnici priestorový model obnovenej pešej zóny a výstavu dvanástich farebných plagátov s jej vizualizáciou vrátane mobiliáru, exteriérových umeleckých diel, zelene a samotného riešenia povrchov, informuje radnica prostredníctvom oficiálnej stránky trnava.sk.


Maketa návrhu novej pešej zóny


Jeden z vizuálnych návrhov

Pre verejnosť je pripravená aj powerpointová prezentácia s odborným výkladom.

Rekonštrukciu pešej zóny plánuje trnavská radnica už niekoľko rokov.

So začatím stavebných prác na Hlavnej ulici sa počíta na jar 2013.

Ulož ako PDF
Napísal 21. septembra 2012 13:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Verejnosť sa bude môcť zoznámiť s plánovanými vizuálmi obnovenej pešej zóny”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.