reklama

Rekonštrukcia pešej zóny finišuje, pracovať budú aj počas nedieľ

Stavebné práce v rámci rekonštrukcie Hlavnej ulice môžu prebiehať aj počas nedieľ. Výnimkou je Veľkonočná nedeľa 20. apríla.

Mesto vyhovelo požiadavke skupiny dodávateľov na udelenie výnimky a umožnenie prác aj v dňoch pracovného pokoja.

Dokončovacie práce záverečnej IV. etapy obnovy pešej zóny môže dodávateľ realizovať počas nedieľ 6., 13., 27. apríla, 4. a 11. mája v čase od 7. do 16. hodiny.

pesia-zona
Rekonštrukciu Hlavnej ulice rozdelili na štyri etapy

Zhotoviteľ bude vykonávať práce nehlučného charakteru v rozsahu kladenia dlažby na spevnené plochy bez nutnosti rezania. Mesto Trnava ako príslušný špeciálny stavebný úrad súhlasí s požiadavkou dodávateľov na výkon stavebých prác v určených dňoch pracovného pokoja za podmienok, že sa budú vykonávať len práce nehlučného charakteru v rozsahu kladenia dlažby na spevnené plochy,“ uvádza sa v súhlasnom rozhodnutí mesta Trnava.

Rekonštrukciu pešej zóny odštartovalo konzorcium spoločností CS Trnava, OHL ŽS Brno a OHL Pozemné stavby Bratislava 9. apríla 2013. Stavebné práce by mali byť ukončené predbežne v polovici mája 2014.

Radnica pripravuje v súvislosti s ukončením a odovzdaním projektu novej pešej zóny sériu kultúrno – spoločenských podujatí, ktoré by sa mali uskutočniť v závere júna.

Ulož ako PDF
Napísal 6. apríla 2014 19:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Rekonštrukcia pešej zóny finišuje, pracovať budú aj počas nedieľ”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.