reklama

Rekonštrukcia pešej zóny finišuje, pracovať budú aj počas nedieľ

Stavebné práce v rámci rekonštrukcie Hlavnej ulice môžu prebiehať aj počas nedieľ. Výnimkou je Veľkonočná nedeľa 20. apríla.

Mesto vyhovelo požiadavke skupiny dodávateľov na udelenie výnimky a umožnenie prác aj v dňoch pracovného pokoja.

Dokončovacie práce záverečnej IV. etapy obnovy pešej zóny môže dodávateľ realizovať počas nedieľ 6., 13., 27. apríla, 4. a 11. mája v čase od 7. do 16. hodiny.

pesia-zona
Rekonštrukciu Hlavnej ulice rozdelili na štyri etapy

Zhotoviteľ bude vykonávať práce nehlučného charakteru v rozsahu kladenia dlažby na spevnené plochy bez nutnosti rezania. Mesto Trnava ako príslušný špeciálny stavebný úrad súhlasí s požiadavkou dodávateľov na výkon stavebých prác v určených dňoch pracovného pokoja za podmienok, že sa budú vykonávať len práce nehlučného charakteru v rozsahu kladenia dlažby na spevnené plochy,“ uvádza sa v súhlasnom rozhodnutí mesta Trnava.

Rekonštrukciu pešej zóny odštartovalo konzorcium spoločností CS Trnava, OHL ŽS Brno a OHL Pozemné stavby Bratislava 9. apríla 2013. Stavebné práce by mali byť ukončené predbežne v polovici mája 2014.

Radnica pripravuje v súvislosti s ukončením a odovzdaním projektu novej pešej zóny sériu kultúrno – spoločenských podujatí, ktoré by sa mali uskutočniť v závere júna.

Ulož ako PDF
Napísal 6. apríla 2014 19:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Rekonštrukcia pešej zóny finišuje, pracovať budú aj počas nedieľ”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.