reklama

Prvý úsek novej pešej zóny je takmer dokončený. Pozrite si fotogalériu

Na konci prvého júlového týždňa odhalili po odstránení oplotenia takmer dokončenú úvodnú etapu rekonštrukcie trnavskej pešej zóny.

Stavebné práce v úseku od mestskej veže po objekt Prachárne odštartovali 9. apríla.

Dokončenie prvej etapy sa o niečo natiahlo, úvodná časť mala byť podľa pôvodných plánov odovzdaná 26. júna. V pondelok 8. júla prebiehali v úseku ešte stále drobné dokončovacie práce. Do definitívneho ukončenia projektu by v priestore mali pribudnúť aj prvky „drobného mobiliáru“.

Mesto podľa našich informácií uvažuje aj nad alternatívou doplnenia dvoch či troch stromov.

Zároveň stavebné konzorcium spoločností CS Trnava, OHL ŽS Brno a OHL Pozemné stavby Bratislava pracuje už niekoľko dní na druhej etape obnovy verejných priestorov Hlavnej ulice v úseku od Radničnej kaviarne po Zámočnícku ulicu pri sídle ČSOB banky.

Druhá etapa má finišovať v prvej polovici septembra 2013.

Pozrite si fotogalériu prvej etapy.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 8. júla 2013 13:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Prvý úsek novej pešej zóny je takmer dokončený. Pozrite si fotogalériu”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.