reklama

Bohatý program VT 2011 pokračoval od Vrbovských víťazoch cez superstaristu Petraníka až po skvelú Borovienku

Superstarista Jakub Petraník, známy trnavský muzikant Riško Gajlík s kapelou Sonic Temple, neopakovateľní Vrbovskí víťazi, veselá a nadmieru súzvučná Borovienka, ale aj začínajúca skupina Demo z Hlohovca – to sú interpreti, ktorí sa vystriedali za veľkého diváckeho záujmu na hlavnom pódiu Vianočných trhov na Trojičnom námestí v druhej polovici minulého týždňa.

Od utorka štartujú na Vianočných trhoch v pracovných dňoch vždy od 16. hodiny vystúpenia detí z trnavských základných a materských škôl. Celkovo sa do 22. decembra vystrieda na pódiu približne 800 detí.

Večernú atmosféru podfarbia v najbližších dňoch trnavskí hudobníci Pavol Adámek, Duo Live Guitars s Paľom Opatovským a Lacim „Jozefom“ Pagáčom, mužský spevácky zbor s dlhoročnom tradíciou Bradlan a nový projekt frontmana skupiny Hudba z Marsu Michala „Štofa“ Štofeja Dynamo Team.

VIDEO: Jakub Petraník + Band

VIDEO: Sonic Temple

VIDEO: Vrbovskí víťazi

VIDEO: Borovienka

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 6. decembra 2011 13:00. Článok je zaradený do rubriky: ● VIANOČNÉ TRHY 2011, Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.