reklama

Bohatý program VT 2011 pokračoval od Vrbovských víťazoch cez superstaristu Petraníka až po skvelú Borovienku

Superstarista Jakub Petraník, známy trnavský muzikant Riško Gajlík s kapelou Sonic Temple, neopakovateľní Vrbovskí víťazi, veselá a nadmieru súzvučná Borovienka, ale aj začínajúca skupina Demo z Hlohovca – to sú interpreti, ktorí sa vystriedali za veľkého diváckeho záujmu na hlavnom pódiu Vianočných trhov na Trojičnom námestí v druhej polovici minulého týždňa.

Od utorka štartujú na Vianočných trhoch v pracovných dňoch vždy od 16. hodiny vystúpenia detí z trnavských základných a materských škôl. Celkovo sa do 22. decembra vystrieda na pódiu približne 800 detí.

Večernú atmosféru podfarbia v najbližších dňoch trnavskí hudobníci Pavol Adámek, Duo Live Guitars s Paľom Opatovským a Lacim „Jozefom“ Pagáčom, mužský spevácky zbor s dlhoročnom tradíciou Bradlan a nový projekt frontmana skupiny Hudba z Marsu Michala „Štofa“ Štofeja Dynamo Team.

VIDEO: Jakub Petraník + Band

VIDEO: Sonic Temple

VIDEO: Vrbovskí víťazi

VIDEO: Borovienka

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 6. decembra 2011 13:00. Článok je zaradený do rubriky: ● VIANOČNÉ TRHY 2011, Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.