reklama

Parkovisko pri Trnavskej univerzite na jeden a pol dňa uzatvoria

Od stredy 14. decembra 04.00 h do štvrtka 15. decembra 13. hodiny bude úplne uzatvorené parkovisko pri Trnavskej univerzite na Hornopotočnej ulici, upozorňuje Mestský úrad v Trnave.


Parkovisko pri Trnavskej univerzite

„Mesto Trnava vydalo rozhodnutie o uzávierke parkoviska žiadateľovi – spoločnosti Panoráma Šport Hotel z dôvodu, že hotel Holiday Inn potrebuje zabezpečiť parkovacie miesta pre vozidlá účastníkov konferencie. Z uvedených dôvodov bolo žiadosti vyhovené a žiadateľovi vydané povolenie na úplnú uzávierku parkoviska na Hornopotočnej ulici,“ informuje trnavská samospráva.

Ulož ako PDF
Napísal 7. decembra 2011 22:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Parkovisko pri Trnavskej univerzite na jeden a pol dňa uzatvoria”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.