reklama

Poslanci schválili rozpočet, vyššie sadzby dane z nehnuteľností aj poplatky za komunálny odpad

Trnavské mestské zastupiteľstvo schválilo na dnešnom zasadnutí rozpočet na rok 2012. Poslanci tiež rozhodli o nových sadzbách dane z nehnuteľností a poplatkoch za komunálny odpad.
Priemerná domácnosť zaplatí ročne viac o približne päť až osem eur na osobu. Viac tu.

Na úvod rokovania zastupiteľstvo odsúhlasilo návrh mestskej rady o stiahnutí viacerých bodov.

Ilustračné foto

Poslanci nehlasovali o urbanistickej štúdii Pekné Pole IV. a V. z dôvodu, že o tomto bode doteraz nerokovala stavebná komisia.

Z pôvodného programu bol tiež stiahnutý návrh VZN o dočasnom parkovaní, ktorý mal upraviť podmienky a tiež poplatky za parkovanie v centrálnej mestskej zóne či záchytných parkoviskách v dotyku historického centra.
„Dopravná komisia požaduje predložený materiál dopracovať najmä v otázke technického riešenia vyberania parkovného na parkoviskách pri amfiteátri, poliklinike, na Rybníkovej či Hospodárskej ulici,“ poznamenal vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

Na návrh mestskej rady stiahli poslanci z rokovania hlasovanie o odpise nevymožiteľných pohľadávok v hodnote nad 200 eur, rovnako sa nehlasovalo o návrhu rozpočtu a organizačného zabezpečenia festivalu Dobrofest 2012.

Ulož ako PDF
Napísal 13. decembra 2011 14:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Poslanci schválili rozpočet, vyššie sadzby dane z nehnuteľností aj poplatky za komunálny odpad”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.