reklama

Na Pekárskej a Hornopotočnej budú autá parkovať aj jazdiť po novom, pribudne 40 parkovacích miest

Aktualizované 14:36

Mesto Trnava začalo v stredu 14. decembra s maľovaním nových pruhov určených pre šikmé státie na Pekárskej a Hornopotočnej ulici. Dohromady na obidvoch uliciach pribudne 40 nových parkovacích miest, z toho 9 na Pekárskej a 31 na Hornopotočnej.

Zásadnou zmenou bude aj zjednosmernenie Hornopotočnej ulice a otočenie dopravy na Pekárskej.
Doprava bude vedená v smere od centra mesta k Horným baštám, teda naopak ako doteraz. Zmena vstúpi do platnosti od soboty 17. decembra. Parkovanie na Pekárskej ulici v smere od centra bude po novom vedené po pravej strane, ľavá strana cesty bude určená na prejazd.

Pekárska ulica:



Situácia na Pekárskej ulici v stredu krátko popoludní

Napriek osadeniu značky zákaz zastavenia na ľavej strane však začali viacerí vodiči okamžite po namaľovaní nových pruhov využivať šikmé státie, pričom autá stále parkujú aj na pôvodnom, pre státie stále povolenom pravom okraji vozovky. Od predpoludnia tak vznikajú na Pekárskej ulici zápchy a nedorozumenia.

VIDEO: Situácia na Pekárskej ulici

V sobotu 17. decembra sa zmení dopravná situácia aj na Hornopotočnej ulici v úseku pri polyfunkčnom dome Malý Paríž. Ulica bude zjednosmernená v smere od Rybníkovej k centru, pričom na ľavej strane pribudne 31 nových parkovacích miest vo forme šikmého státia.

Hornopotočná ulica:


Z Hornopotočnej bude jednosmerka, autá budú parkovať v smere od Rybníkovej na ľavej strane

Ulož ako PDF
Napísal 14. decembra 2011 14:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Pekárskej a Hornopotočnej budú autá parkovať aj jazdiť po novom, pribudne 40 parkovacích miest”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.