reklama

Spartakovci Bicák a Vyskočil zasadli do školských lavíc

Treťou školou, ktorú bíli andeli navštívili od začiatku projektu Andeli deťom, bola Základná škola Vančurova v Trnave.

V zaplnenej telocvični čakala štvoricu z FC Spartak Martin Vyskočil, Mário Bicák, Marián Černý a Marek Ondrejka výborná atmosféra, ktorú urobili žiaci druhého stupňa.


Martin Vyskočil (vľavo) a Mário Bicák medzi školákmi

Foto: Eleonóra Szombatová – 4F

Asi dvesto detí si najprv vypočulo z úst manažéra mládeže Mariána Černého zaujímavosti o klube a pripomenul, že práve svoje prvé štyri školské roky strávil v laviciach na Vančurovej. PR a event manažér Marek Ondrejka hovoril o klubizme, budovaní vzťahu hráča k fanúšikovi a opačne a projekte Andeli deťom. Potom sa už predstavili obaja hráči – najprv Mário Bicák, po ňom Martin Vyskočil.

Nasledovala paľba zaujímavých otázok a súťaže detí v žongľovaní a streľbe na malú bránku. Tí najlepší si odniesli kalendáre, tričká a šiltovky Spartaka.


Spartakovcov čakala zaplnená telocvičňa

Foto: Eleonóra Szombatová – 4F

Záverečná autogramiáda futbalistov bola lahôdkou pre všetkých chlapcov a dievčatá. V príjemnej atmosfére, za tónov hymny a chorálov, prebehla hodina neuveriteľne rýchlo.

Hneď po skončení akcie boli už všetci mysľami na piatkovom domácom zápase s Dunajskou Stredou, na ktorý dostali pozvanie do rodinného sektoru – samozrejme zadarmo.

Tlačová správa FC Spartak Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 22. marca 2012 8:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spartak Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.