reklama

Payazen! Klezmer Band z Amsterdamu po prvý raz na Slovensku

Dajte dokopy štyroch muzikantov, desať hudobných štýlov, osem jazykov, šesť národností a zdravú nechuť k hudobným škatuľkám. Zamiešajte v divokom rytme, zhromaždite publikum, ktoré sa chce výborne zabaviť a môžete servírovať lahodný koktail s názvom Payazen! Klezmer Band.

Hudba, ktorú tvoria Dolan Jones, Jason Alder, Stephan Raidl a Andys Skordis, síce stavia prevažne na tradíciách židovskej diaspóry, ale zostáva otvorená a prijíma vplyvy z celého hudobného spektra.

Spája tak dokopy intimitu európskej komornej hudby, nainfikovanú jazzovými groovami, rytmickou zložitosťou Karnatic (Indická klasika) a trensu z neskorých psychadelických 60tych rokov.

Už od roku 2009 odohrali Payazen! Klezmer Band pre nadšených divákov množstvo koncertov v najrozmanitejšom prostredí – na rohoch ulíc, v krčmách, ale aj v špičkových koncertných sienách v Taliansku, Veľkej Británii, Izraeli, východnej Európy a na najznámejších festivalových pódiách, akými je napríklad Glastonbury.

V Trnave sa táto zaujímavá kapela predstaví v piatok 18.mája na terase známeho baru – Ten Podnik! Zábava a hudobné vyžitie je zaručená aj vďaka neopočúvanej hopsavej selekcii DJ-a, ktorí si hovorí Jožko s Rožkom. Balkan beat, gipsy, latino, trip hop, reggae či klezmer, len malá ochutnávka z bohatej produkcie na párty nazvanej Klezmer meets Balkan beats.

Viac info aj na facebooku: https://www.facebook.com/events/428742183820368/

Ulož ako PDF
Napísal 11. mája 2012 7:57. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.