reklama

Pozývame na džezovo-swingové popoludnie na Smolenickom zámku

Začiatok prázdnin sa bude niesť v duchu výbornej hudby a pohodovej atmosféry na Smolenickom zámku.

V nedeľu 1. júla od 14.30 do 20. 30 hodiny sa uskutoční zaujímavý koncert a čaká vás uvoľnené popoludnie v príjemnom prostredí nádvoria známeho zámku. Predstavia sa dve kapely a DJ, ktorí chystajú dávku džezovej aj swingovej muzičky na celé popoludnie.

Naživo zahrajú dva projekty. Domáca DELIKATESA JazzProject, v Trnave a okolí známa formácia, ktorá síce prešla menšou transformáciou, no na jej kvalitách jej to vôbec neubralo.

Chalani z Delikatesy hrávajú jazz-ové štandardy obohatené o produkciu ex-Delikatesy v groove a jazz prevedení. Aktuálna ale asi nie konečná formácia je zostave: gitara – Spenser (Pavol Borbely), basa – Kubo (Martin Kubala), kláves – Miloš Bihary, bicie – Pioter (Peter Trnka ml) a trubka – Peter Letovanec.

V poradí druhý projekt pricestuje až z Kanárskych ostrovov a prinesie troška španielskeho temperamentu v gypsy swing rytme. LE CARAVAN GUITARS – Pôvodné duo gitaristov sa rozšírilo o daľších členov. A začalo koncertovať po celej európe. Od roku 2006 majú za sebou vyše 900 koncertov. V ich hudbe počuť odkaz na majstrov Gypsy Jazzu ako je Django Reinhard (údajne najlepší gitarista všetkých čias) ale aj swingových bandov z 30-40 rokov. Začiatkom Júna vyrazili na “ KOILA TOUR 2012″, v rámci ktorého koncertujú aj na Slovensku a čaká ich aj Dubai či Austrália.

Medzi kapelami ako aj po nich doplní produkciu DJ s vyberanou vinylovou swing selekciou.
Skúsený DJ, ktorý pôsobí v niekoľkých dj-skych projektoch (Respect vibration, Pop za železnou oponou…) sa predstaví zo swingovými hitmi pod menom SWINGING VIBRATION.

Na zámockom nádvorí, teda v južnej bašte je už dlhší čas prevádzka Vínotéky Galéria. Tá skrýva skvostné vína, ktoré bude možné počas celej akcie chutnať a spoznávať.

Pre návštevníkov bude tiež pripravené občerstvenie, pivečko či fajne vychladená kofolka.

Ulož ako PDF
Napísal 27. júna 2012 7:23. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.