reklama

Nádherná hudba, tanec, láska, radosť a šťastie – zažite 5 živlov na Smolenickom zámku

Vymeňte nudnú sobotu za akciu radosti, temperamentného tanca, úžasnej hudby a vynikajúcich zážitkov priamo na Smolenickom zámku. Organizátori vám predstavia 5 živlov v podobe fenomenálneho programu pre deti i dospelých.

Stanete sa súčasťou nezvyčajnej a lákavej cesty stáročiami. Hradbami sa bude ozývať nádherná hudba od fenomenálneho inštrumentalistu Maoka, či cigánskych Gitanas. Teplé slnečné lúče vás zachytia v trávičke v indiánskej čokoládovni, či pri relaxe na streche v chilloutovej čajovni. Muži si môžu vyskúšať svoje lovecké inštinkty pri tradičnej lukostreľbe a ženy si vychutnať čarovnú atmosféru v alchymickom svete vykurovadiel. Pre maškrtné jazýčky sú pripravené delikatesy u kuchára Šmakocinku či v zámockej vinárničke.

Vaše deti si užijú zábavu v rozprávkovom svete lietajúcich želaní U Víly. Pripravili sme pre nich hľadanie pokladu na zámku i boj s hradnými duchmi či výstavu mladých fotografov. Po nádherne strávenom dni a skvelej nálade obohatení nečakanými dobrodružstvami sa rozlúčime, a vieme že tento deň sme sa nestretli náhodou, nakoľko zostane v našich srdciach zapísaný perom večnej lásky.

Podujatie na Smolenickom zámku začína v sobotu 11. júna o13. hodine a potrvá až do 20. hodiny. Vstupné je 7 eur, za deti do 15 rokov zaplatíte 3 eurá.

Organizátorom akcie je ezoterický obchod U Víly zo Smoleníc.

PROGRAM:
– fenomenálny inštrumentalista Maok
– skupina cigánskych Gitanas
– historická lukostreľba
– alchymický svet vykurovadiel
– chilloutová čajovňa
– indiánska čokoládovňa
– zámocká vinárnička
– detský svet rozprávok U Víly
– výstava malých fotografov
– delikatesy u kuchára Šmakocinku
– …. čaká vás svet zábavy a smiechu

Ulož ako PDF
Napísal 9. júna 2011 7:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nádherná hudba, tanec, láska, radosť a šťastie – zažite 5 živlov na Smolenickom zámku”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.