reklama

Obyvatelia Podjavorinskej dostali pre časté „futbalové“ uzávierky nový prístup z Kollárovej ulice

Už najbližšiu, teda nedeľnú uzávierku Kollárovej ulice prežijú obyvatelia sídliska na ulici Ľudmily Podjavorinskej s podstatne menšími stresmi ako v minulosti.

Mesto Trnava vytvorilo v minulých dňoch nový prejazd na sídlisko z Kollárovej ulice. Ten poslúži obyvateľom sídliska v čase niekoľkohodinových uzávierok spôsobených bezpečnostnými opatreniami v čase rizikových zápasov na blízkom Štadióne Antona Malatinského.

Obyvatelia a nájomníci bytov na sídlisku sa pre uzatvorenú Kollárovu ulicu cítili oprávnene obmedzovaní, pretože sa nemohli dostať často na celé hodiny so svojimi autami domov, ani z domu.

Už vlani preto požiadali mesto, aby situáciu riešilo.


Obyvatelia sídliska budú môcť využívať prejazd počas „futbalových“ uzávierok na Kollárovej

Zmenu dopravnej situácie v tomto úseku odsúhlasili kompetentné orgány už na jar. K realizácii jednoduchého prejazdu vo forme sklopeného obrubníka napokon mesto pristúpilo tesne pred futbalovým derby Spartak – Slovan (zápas odohrajú 5. augusta, cestu uzavrú o 16. hodine), pre ktoré bude doteraz jediný prístup ľuďom zo sídliska opäť znemožnený.

Novú komunikáciu na sídlisko budú môcť využívať vodiči len v čase uzávierky Kollárovej ulice.

Prístup v iných dňoch pre motorové vozidlá povolený nebude.

Ulož ako PDF
Napísal 4. augusta 2012 0:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Obyvatelia Podjavorinskej dostali pre časté „futbalové“ uzávierky nový prístup z Kollárovej ulice”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.