reklama

VIDEO: Takto rozkošne si chrapkajú bezdomovci na Trojičnom námestí

Letnú noc zo stredy na štvrtok 23. augusta strávila partička trnavských bezdomovcov, ako aj mnohé ďalšie predtým, na Trojičnom námestí.

Z hlbokého a zaslúženého odpočinku sa nenechali vyrušiť ani Trnavčanom Petrom, ktorý bez opýtania vkročil do ich „letnej spálne“ a neváhal ich „rozkošné“ krochkanie nakrútiť mobilným telefónom.

Ľudia sa na tom videu možno pobavia, alebo aj zaplačú. Ten pohľad na skupinku spiacich bezdomovcov je to skôr smutnou realitou,“ skonštatoval Peter.

VIDEO: (nezabudnite zapnúť reproduktory):

Trnava, podobne ako aj iné mestá, boj s rozpínavosťou bezdomovcov, ktorí obsadzujú lavičky nielen v centrách, ale aj na sídliských, zatiaľ prehráva. Aj preto sa množia žiadosti obyvateľov o odstraňovanie lavičiek.

Najnovšie o to žiadajú ľudia na Prednádraží. Bezdomovci si zvykli posedávať a pospávať na lavičkách pri Casalle. Mesto tu pred dvomi rokmi postavilo menší oddychový priestor. Aj kvôli bezdomovcom neskôr upustilo od zámeru inštalácie malej fontánky. Dnes sa schyľuje k tomu, že z priestoru odinštalujú aj lavičky.

Snahy o vytláčanie a legitimovanie často špinavých, opitých a páchnucich bezdomovcov mestskými policajtami zatiaľ želané ovocie neprináša.

Ulož ako PDF
Napísal 23. augusta 2012 15:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “VIDEO: Takto rozkošne si chrapkajú bezdomovci na Trojičnom námestí”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.