reklama

Septembrový Bercajgel štartuje v stredu večer, v cieli bude opekačka

V stredu 5. septembra o 19. hodine opäť odštartuje od kina Hviezda pelotón Bercajglistov.

Trasa vedie večernými uličkami mesta a jej cieľ je stanovený na nádvorí Kubiku nápadov na ulici Andreja Žarnova oproti Figaru.

Po skončení bicyglovačky je pripravé premietanie filmu a opekačka.

O mäsko sa starať netreba, zabezpečil ho jeden náš dobrý priateľ,“ zdôrazňujú organizátori tohto príjemného podujatia.

Bercajgel oslávil na konci augusta prvé narodeniny. Na výročnej akcii sa zúčastnilo rekordných 226 priaznivcov mestskej cyklistiky.

Bercajglisti oslávili narodeniny ako sa patrí – na verejnom ohnisku v Kamennom mlyne sa opekalo mäso, špekáčiky, rozdávala sa torta, v tombole tričká s logom akcie a drobné cyklodarčeky.

Cieľom Bercajgla je rozhýbať sa, stráviť príjemné chvíle na bicykli v uliciach mesta, ale aj upozorňovať na potrebu budovanie bezpečných cyklotrás.

Nezabudnite si priniesť dobrú cyklonáladu, blikačky a reflexné prvky.

MAPA:

Ulož ako PDF
Napísal 5. septembra 2012 7:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Septembrový Bercajgel štartuje v stredu večer, v cieli bude opekačka”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.