reklama

V Promenáde budú Umelecké hody. Prídu žongléri, klauni, hudobníci aj divadelníci

Nudí vás cigánska, davy, pop rock a čínsky tovar? Prežite jarmok trocha inak!

Vychutnajte si defilé pouličných umelcov v živej trnavskej promenáde.

Čaká vás nielen stredoveké mestečko Kompánie trnavských žoldnierov, ale v druhej časti promenády v smere od železničnej stanice aj projekt Umelecké Hody.

Proma ožije už v piatok o 13. hodine hudbou, pohybom, zábavou a vizuálnym umením. Diváci sa môžu tešiť z vystúpení klaunov, žonglérov, tanečníkov, hudobníkov, maliarov, divadelníkov či bubeníkov. Program v sobotu začína rovnako o trinástej, umelci budú vystupovať po oba dni približne do 19. hodiny.

Jarmočnú náladu spestria obyvateľom a návštevníkom mesta ľudia, ktorých len tak bežne neuvidíte, nieto ešte na jednom mieste.

V rámci dvoch dní sa predstavia skoro dve desiatky šikovných rôznorodo zameraných umelcov. Navyše priestor Umeleckých hodov je otvorený záujmu všetkých ľudí, ktorí budú mať chuť pridať sa.

Ku komu? K bubníkovému workshopu, blues rock kapele, žonglérom, či chodcom na lane. Takisto upúta Bábkové divadlo s viacerými predstaveniami, mím, klaun, tanečníci break dance, saxafonisti, harfista, akrobatisti, portrétista a iní.

Mini vystúpenia prisľúbili i Adam Ďurica a členovia Vrbovských Víťazov či drum sólista Lucas Perny.

Jednotlivé vystúpenia nemajú presne stanovenú hodinu, organizátori ich budú upresňovať priebežne priamo na mieste. Vstup na podujatie je voľný, ale podporiť umelcov vám samozrejme nikto zakazovať nebude.

Umelecké hody nájdete aj na Facebooku.

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 6. septembra 2012 21:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.