reklama

Na čerpacej stanici Avanti v Trnave zaistili hasiči neznámu tekutinu

V areáli čerpacej stanice Avanti na Hospodárskej ulici objavili v pondelok 12. novembra krátko pred deviatou hodinou batoh, ktorý ukrýval neznámu tekutinu.

Na podnet polície vyrazili na miesto dve hasičské vozidlá so sedemčlennou posádkou z trnavskej stanice.

Hasiči neznámu látku zaistili a vyrozumeli Obvodný úrad životného prostredia v Trnave a Slovenskú inšpekciú životného prostredia.

V súčasnej fáze zisťujeme ďalší postup. Neznáma látka je zaistená a poputuje na analýzu. Na rozdiel od viacerých prípadov z minulosti je podozrivá látka v tekutom stave, našla sa v ruksaku na okraji areálu čerpacej stanice pri umývarke,“ informoval trnava-live.sk zastupujúci hovorca KR HaZZ v Trnave Marián Hruška.

Čerpacia stanica bola v pondelok predpoludním aj s asistenciou polície na niekoľko desiatok minút uzavretá.

Aktualizované o 14:13 hodine:

Príslušníci v ochranných oblekoch neutralizovali látku chloramínom, zabezpečili ju do nádoby, určenej na prepravu neznámych látok a dekontaminovali priestor, kde sa nachádzala. Zabezpečená neznáma látka bola odovzdaná súkromnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá likvidáciou nebezpečného odpadu. Hasičská jednotka za po zbalení vecných prostriedkov a zdokumentovaní udalosti vrátila o 13:09 hodine na svoju základňu,“ doplnil popoludní M. Hruška v oficiálnom stanovisku.

Zásah hasičov na ČS AvantiUlož ako PDF
Napísal 12. novembra 2012 11:35. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.