reklama

Na diaľnici pri Hlohovci sa zrazili dva kamióny

V pondelok 17. decembra približne o 13. hodine došlo na diaľnici D1 pri Hlohovci k dopravnej nehode dvoch kamiónov.

Jeden z nich prevážal televízory, druhý bol určený na prevoz automobilov a v čase nehody bol prázdny.

Na miesto nehody vyrazila štvorčlenná hasičská jednotka z Hlohovca, pridali sa k nim aj štyria kolegovia z Piešťan. Vodiči oboch kamiónov boli v čase príjazdu hasičov mimo vozidiel. Príslušníci HaZZ im poskytli predlekársku pomoc – jednému vodičovi vzhľadom k rozsahu zranení nasadili krčný límec, založili vákuovú dlahu na dolnú končatinu a dali ho do stabilizovanej polohy, druhému ošetrili tržnú ranu. Po príchode dvoch vozidiel zdravotnej záchrannej služby boli obe zranené osoby odovzdané do starostlivosti lekárov,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Marián Hruška.

Jeden z kamiónov pri nehode odhodilo do priekopy, druhý ťahač blokoval pravý jazdný pruh. Hasiči z Piešťan ohraničili uniknuté prevádzkové kvapaliny na vozovke, aby neprišlo k ich ďalšiemu úniku mimo komunikáciu. Jednotka z Hlohovca zabezpečila vozidlá proti ďalšiemu úniku prevádzkových kvapalín, vykonala protipožiarne opatrenia a pomáhala pracovníkom odťahovej služby pri vyťahovaní a nakladaní havarovaných kamiónov.

Po zdokumentovaní udalosti a zbalení vecných prostriedkov sa hasičská jednotka vrátila o 16.20 hodine na svoju základňu do Hlohovca.

Fotografie HaZZ z miesta nehody:


Ulož ako PDF
Napísal 18. decembra 2012 9:33. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.