reklama

Nadrozmerný náklad dorazil na obchvat, večer sa presúval mestom

Aktualizované o 14.04 hodine

K Trnave sa v smere od Trstína a Boleráza blíži 6,5 metra široký nadrozmerný náklad.

Polícia upozorňuje na dopravné obmedzenia, spojené s jeho prevozom.

nadrozmerny-2
Krátko po 13.30 hodine dorazili dva naložené kamióny naložené strojným vybavením na severnú časť obchvatu

Náklad by mal do Trnavy doraziť v pondelok 25. marca 2013 o 13.30 hodine. Niekoľko hodín bude odstavený na juhovýchodnom obchvate a následne by mal vyštartovať o 21.20 h smerom na Senec a pokračovať do Bratislavy.
Polícia upozorňuje vodičov, aby pri stretnutí s transportom rešpektovali pokyny a výzvy sprevádzajúcich vozidiel, umožnili bezpečný prejazd a zvýšili opatrnosť. Prosíme vodičov, aby s touto skutočnosťou už vopred rátali a naplánovali si cestu s ohľadom na uvedené okolnosti
,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Večer približne o 21.30 hodine sa bude náklad presúvať cez Tamaškovičovú a Bratislavskú ulicu v smere na Hrnčiarovce a Cífer.

V čase medzi 11.30 a 12.30 hodinou je z dôvodu prevozu veľkého nákladu uzatvorený aj horský priechod Biela hora medzi Trstínom a Jablonicou.

Ďalšie fotografie:
nadrozmernynadrozmerny-1nadrozmerny-3nadrozmerny-4nadrozmerny-5
Za dvoma kamiónmi a približne desaťčlenným sprievodom sa ťahala dlhá kolóna kamiónov

Ulož ako PDF
Napísal 25. marca 2013 11:59. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.