reklama

Vodiči pozor: Trnava bude cieľovým mestom cyklistických pretekov Okolo Slovenska

V priebehu štvrtka 9. a piatka 10. júna budú cesty v Trnave a okolí dejiskom dvoch etáp medzinárodných cyklistických pretekov Okolo Slovenska. Polícia upozorňuje na pripravované uzávierky ciest po trase pretekov.

Podľa informácií hovorca KR PZ v Trnave Michala Hanusa vo štvrtok približne o 17. hodine bude prichádzať pelotón do Trnavy v smere od Šúroviec a Zavara, prejde okolo PSA a cez obchvat a Nitriansku ulicu dorazí do mesta. Cieľ etapy bude na Spartakovskej ulici približne o 17.30 hodine.

Cyklistický pelotón na ceste medzi Kátlovcami a J. Bohunicami
Ilustračné foto

V piatok 10. júna sa bude etapa odohrávať v celom okolí mesta so štartom o 14. 00 na Špačinskej ulici, pelotón bude smerovať na cesty v okolí Šapčiniec, J. Bohuníc, Malženíc, Kátloviec, Naháča, Trstína, Smoleníc, Orešian. Do Trnavy sa bude vracať okolo 17.30 h v smere od Ružindola a B. Kostola s cieľom na Bottovej ulici.

Časový rozpis etáp:

Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2011 11:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vodiči pozor: Trnava bude cieľovým mestom cyklistických pretekov Okolo Slovenska”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.