reklama

Polícia po otvorení obchvatu zvyšuje dohľad nad prejazdom nákladných áut mestom

Dopravní policajti budú v súvislosti s dnešným spustením nového obchvatu do prevádzky intenzívnejšie kontrolovať prejazd nákladných áut ulicami mesta.

Polícia upozorňuje vodičov nákladných vozidiel nad 3,5 tony, že pokiaľ nezabezpečujú dopravnú obsluhu v meste, musia použiť obchvat.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Ten bol spustený v celej dĺžke do prevádzky vo štvrtok 21. júna 2012.

Apelujeme na vodičov nákladných áut, aby rešpektovali príkazy vyplývajúce z dopravného značenia. Keďže došlo k zmene v organizácii dopravy, polícia bude v tomto úseku intenzívne dohliadať nad bezpečnosťou a plynulosťou v cestnej premávke a tiež na dodržiavanie predpisov,“ zdôraznila hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Nákladné autá a kamióny si v minulosti aj napriek zákazovým značkám skracovali cestu najmä cez Hospodársku a Hlbokú ulicu.

Ulož ako PDF
Napísal 21. júna 2012 14:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Polícia po otvorení obchvatu zvyšuje dohľad nad prejazdom nákladných áut mestom”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.