reklama

Polícia po otvorení obchvatu zvyšuje dohľad nad prejazdom nákladných áut mestom

Dopravní policajti budú v súvislosti s dnešným spustením nového obchvatu do prevádzky intenzívnejšie kontrolovať prejazd nákladných áut ulicami mesta.

Polícia upozorňuje vodičov nákladných vozidiel nad 3,5 tony, že pokiaľ nezabezpečujú dopravnú obsluhu v meste, musia použiť obchvat.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Ten bol spustený v celej dĺžke do prevádzky vo štvrtok 21. júna 2012.

Apelujeme na vodičov nákladných áut, aby rešpektovali príkazy vyplývajúce z dopravného značenia. Keďže došlo k zmene v organizácii dopravy, polícia bude v tomto úseku intenzívne dohliadať nad bezpečnosťou a plynulosťou v cestnej premávke a tiež na dodržiavanie predpisov,“ zdôraznila hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Nákladné autá a kamióny si v minulosti aj napriek zákazovým značkám skracovali cestu najmä cez Hospodársku a Hlbokú ulicu.

Ulož ako PDF
Napísal 21. júna 2012 14:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Polícia po otvorení obchvatu zvyšuje dohľad nad prejazdom nákladných áut mestom”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.