reklama

Do Trnavy dorazí v utorok nadrozmerný náklad, na cestách budú obmedzenia

V utorok 8. júla vo večerných hodinách bude prichádzať do Trnavy nadrozmerný náklad s technickým zariadením pre City Arenu.

Úsek dopravy na Mestskom úrade v Trnave preto upozorňuje vodičov, že v čase od 8. júla 20. hodiny do stredy rána 6. hodiny budú na Nitrianskej ulici v smere do mesta dočasne otočené a odstavené dve návestidlá cestnej svetelne signalizácie.

„Žiadame účastníkov cestnej premávky, aby zvýšili pozornosť pri prejazde týmto úsekom a v čase odstávky cestnej svetelne signalizácie sa riadili pokynmi príslušníkov policajného zboru a trvalým dopravným značením,“ pripomína úsek dopravy.

nadrozmerny-4
Ilustračné foto

V tejto súvislosti bude od utorka 8. júla 18. hodiny realizovaná aj uzávierka časti Halenárskej ulice v úseku od Hlbokej popri Mestskom amfiteátri a pred Západoslovenským múzeom po križovatku s Dolnými baštami.

Uzávierka časti Halenárskej bude platiť do 9. júla 7.00 hod.

Obchádzková trasa bude v smere od Ulice Hlboká na ulicu Kollárova, Rázusova a Dolné bašty na Ulicu Halenárska a v opačnom smere z Ulice Halenárska na Ulicu Dolné bašty, Špotová a Kollárova na Ulicu Hlboká.

Za organizáciu a bezpečnosť zodpovedá spoločnosť ZIPP Bratislava.

Ulož ako PDF
Napísal 6. júla 2014 0:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Do Trnavy dorazí v utorok nadrozmerný náklad, na cestách budú obmedzenia”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.