reklama

Na Púpavovej plánujú stavať malú polyfunkciu s podzemným parkovaním

Trnavská spoločnosť inwest, s.r.o., pripravuje výstavbu menšieho polyfunkčného objektu na Púpavovej ulici v Trnave.

Na pozemku v dotyku Zelenečeskej ulice bola v minulosti schválená výstavba objektu pre obchod a služby ešte v súvislosti s realizáciou novej IBV Kozácka. Predošlý zámer bol o osem metrov dlhší ako tento aktuálny.

Budova v tvare obdĺžnika s rozmermi 39×12 metrov bude mať jedno zapustené podzemné podlažie určené na parkovanie a tri nadzemné podlažia.

inwest-zelenecska-1
inwest-zelenecska-2
Parkovisko aj vstup do podzemných garáží je situované z južnej strany objektu

Objekt bude o dve poschodia nižší ako najbližší obytný dom na Zelenečskej číslo 57-59. Vedľa budovy vyrastie nový oddychový priestor s preliezkami, lavičkami a zeleňou. Vysadených bude 12 nových stromov,“ informoval portál trnava-live.sk Ivan Novotný zo spoločnosti inwest.

Projekt počíta s jedenástimi parkovacími miestami v suteréne polyfunkčnej budovy, ďalších šestnásť miest bude na teréne.

Na prízemí budovy bude lekáreň, kozmetické, vlasové a nechtové štúdio.

Na 1. poschodí budú umiestnené kancelárie, 2. podlažie je určené pre 8 malých bytov s rozlohou 40 metrov štvorcových.

Pôjde o takpovediac štartovacie 1-izbové byty a budú určené výhradne na prenájom pre mladé rodiny, prípadne študentov,“ priblížil Novotný.

Výstavbu investorovi skomplikuje technicky náročná prekládka vysokonapäťového elektrického vedenia a plynovodu.

inwest-zelenecska
Nová budova má vyrásť na pozemku v dotyku Zelenečskej ulice

Ulož ako PDF
Napísal 5. mája 2013 10:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.