reklama

Otužilci z OZ Trnavskí Bílí Medvedi potešili deti z krízového centra

Finančnú hotovosť, ale aj farbičky, omaľovánky, pečivo či sladkosti priniesli do trnavského krízového centra členovia Občianskeho združenia Trnavskí Bílí Medvedi.

Otužilci si na deti v núdzi, momentálne žijúce v priestoroch krízového centra, spomenuli pri príležitosti nedávneho Dňa detí. Vecné aj finančné dary zabezpečili aj vďaka sponzorom.

Panie vychovávateľky pre nás pripravili príjemné miesto na posedenie v spoločenskej miestnosti, s deťmi sme sa zahrali a s veľkou radosťou sme im rozdávali prinesené darčeky. Na záver nás vychovávateľky previedli areálom, ukázali nám učebňu, jedáleň, obytné priestory, detské ihrisko a porozprávali o živote v centre. Ďakujeme všetkým sponzorom tejto akcie, bez ktorých pomoci by dary neboli také štedré,“ vyhlásilo OZ Bílí Medvedi.

tbm-deti
Členovia OZ v spoločnosti vychovávateliek centra

tbm-dar
Deti z centra na oplátku venovali otužilcom vlastnoručne vyrobené darčeky

Trnavskí otužilci chcú zostať s krízovým centrom v kontakte aj naďalej a plánujú pripraviť klientom centra niekoľko ďalších pekných chvíľ aj v budúcnosti.

Poďakovanie patrí:

Zuzana Kováčiková, Jana Horňáčková, Štefan Klukay, Michal Grajciar, Lukáš Dúbravec, Tatiana Gábovicová-Janíčková, Juraj Chovan, Danka Demovičová, Ala Horváthová, Ľubomír Matovič – Luveto – Pekáreň a všetkým ostatným, ktorí nám pomáhali.

OZ Trnavskí Bíli Medvedi – otužovanie a zimné plávanie

Ulož ako PDF
Napísal 19. júna 2013 19:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.