reklama

Opití vandali ničili atletický areál Slávie

Cez víkend si opití vandali posilňovali svoje egá v atletickom areáli Slávie. Normálnemu človeku pri pohľade na takéto niečo zostáva rozum stáť.

Vytrhané kríčky, zničený mantinel, porozhadzované kvetináče, lavičky, aj ťažká bežecká prekážka. Takýto pohľad sa naskytol Slávistom v sobotu ráno po príchode do areálu.

Naozaj ťažko to nejako komentovať. Nestalo sa to prvý raz. Našťastie, tartan zostal nepoškodený, nie sú ani väčšie materiálne škody. Vandali skákali po kríkoch, niektoré z nich vytrhali, prevracali kvetináče. Škoda slov,“ hovorí šéf Slávie Vladimír Gubrický.

slavia-vandali-6
Zničené kríčky pri vstupe na štadión

S vandalstvom sa Slávisti stretávajú pravidelne. Areál si zveľaďujú a udržiavajú dobrovoľne, vo voľnom čase. O to viac ich bolí, keď vidia takúto spúšť.

Zažívame to cez pomerne pravidelne najmä cez jarmok alebo po diskotékach,“ konštatuje.

V oplotenom areáli v noci nesvietia svetlá, nepomohla by ani bezpečnostná kamera. Je to len o ľuďoch.

Ďalšie fotografie:
slavia-vandali-5
slavia-vandali-2
slavia-vandali-3
slavia-vandali-4
slavia-vandali-1
slavia-vandali-8

Ulož ako PDF
Napísal 16. septembra 2013 9:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Opití vandali ničili atletický areál Slávie”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.