reklama

Zo zanedbaného kúta Slávie urobili pekný športový areál. V sobotu spoznáme víťazov 5. ročníka ligy v plážovom volejbale

V sobotu 29. júna spoznáme v Centre plážových športov v Trnave víťaza a víťazku Trnavskej Hit beach ligy (THBL) 2019.

V kategórii mix OPEN (muž, žena) sa predstaví viac ako 14 dvojíc. Po skončení turnaja sa spočítajú výsledky jednotlivcov za všetky kolá, ktoré prebiehali od 8. mája do konca júna.

Okrem najúspešnejšieho družstva v samotnom sobotnom turnaji, organizátori vyhodnotia aj najlepšiu plážovú volejbalistku a plážového volejbalistu THBL v roku 2019.


Centrum plážových športov v Trnave

Víťazi si odnesú hodnotné ocenenia od hlavných sponzorov THBL 2019, ktorými boli Merkur pub a restaurant, Aquapark a Chill point.

Volejbalový klub Hit Trnava organizuje už piaty rok v rade sériu turnajov v plážovom volejbale v rôznych kategóriách pod názvom Trnavská Hit beach liga.

Pôvodná myšlienka organizácie THBL bola prostredníctvom volejbalových akcií vybudovať štyri plážové volejbalové ihriská a prevádzkovať Centrum plážových športov pre nadšencov plážových športov.

Pozemok, ktorý dostali volejbalisti v roku 2012 do užívania bol priestor, o ktorom dlho nikto nevedel. Za betónovým plotom sa týčili nánosy stavebného odpadu a kopy hliny spolu s veľkým množstvom náletových drevín.

Svojpomocne členovia klubu aj vďaka organizácií plážových volejbalových turnajov zmenili nevľúdnu a zabudnutú časť Slávie na atraktívne miesto a v súčasnosti sa Centrum plážových športov stalo neodmysliteľnou súčasťou športového areálu na Slávii.

Okrem plážových volejbalistov v CPŠ, (ako v skratke areál mladí nazývajú) v ňom môžete vidieť hrať i plážových tenistov, plážových futbalistov a občas i plážové hádzanárky.

Po plážovom volejbale sa môžu osviežiť sa v susednom Aquaparku. Popri veľkej udalosti v Trnave – cyklistických pretekoch M SR a ČR v cyklistike pozývame do CPŠ na štvrté – záverečné kolo THBL 2019 – v sobotu 29. júna.

Videopozvánka:

Ulož ako PDF
Napísal 28. júna 2019 7:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.