reklama

Na radnici sa zabývali temné strašidlá. Úradovať budú už v piatok a v sobotu večer

Máte radi strašidlá a hrôzostrašné príbehy, pri ktorých tuhne krv v žilách? Z dobre informovaných zdrojov k nám preniklo, že naozaj škaredé, temné, diabolské a ničomnícke postavičky sa zabývali na trnavskej radnici!

Nie, nebojte sa, neposielame vás sledovať rokovanie mestského zastupiteľstva alebo mestskej rady.

Strašidlá, o ktorých hovoríme, budú úradovať len tri dni – v piatok 11., v sobotu 12. a v piatok 25. októbra. Vždy od 19. do 23. hodiny v zákutiach západného krídla radnice.

Návštevníci podujatia Strašidlá na radnici sa môžu nechať vtiahnuť do deja viacerých zaujímavých príbehov. Ich súčasťou bude hneď niekoľko naozaj mrzkých a profesionálne zamaskovaných postavičiek.

strasidla-radnica

V hlavných úlohách zlovestných príbehov, ktoré návštevníci zažijú vo forme asi polhodinovej prehliadky po temných priestoroch západného krídla, sa predstavia bosorky, čierna vdova, majster kat, démoni a ďalší strašiaci.

Návštevníkov prevedieme po historických priestoroch radnice, porozrpávame im príbehy, počas ktorých sa môžu naozaj zblízka zoznámiť s oživlými strašidlami. Jeden okruh potrvá približne 30 minút. Súčasťou príbehov strašidelnej prehliadky budú aj samotní sprievodcovia,“ prezradil spoluorganizátor podujatia Bystrík Holeček z agentúry Hector.

Príbehy sú vymyslené, ale čiastočne budú vsadené do reálií historickej Trnavy.

Poduajtie sa uskutočnilo po prvý raz vlani.

Prišli aj deti a rodičia boli spokojní. Akcia je určená pre celé rodiny, pre ľudí, ktorí sa radi boja, majú radi históriu aj zábavu,“ pripomenul Holeček.

Ulož ako PDF
Napísal 9. októbra 2013 8:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na radnici sa zabývali temné strašidlá. Úradovať budú už v piatok a v sobotu večer”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.