reklama

Psy na úteku usmrtili na Prednádraží pred očami majiteľov dvoch iných psov

V pondelok 7. októbra v ranných hodinách napadli podľa správy trnavskej mestskej polície dva voľne pobiehajúce psy plemena Cane Corso iných dvoch psov, ktorých v tom čase venčili ich majitelia.

Ani jeden z napadnutých psov útok neprežil. K udalosti došlo na Tajovského ulici na sídlisku Prednádražie.

Vyslaná hliadka oboch voľne pustených psov odchytila a zistila aj poškodených majiteľov usmrtených psov. Útočiace zvieratá previezla na centrálu mestskej polície, kde si ich prevzal majiteľ, 35-ročný Tibor z Trnavy,“ uvádza sa v správe.

cane
Cane Corso
ILUSTRAČNÉ FOTO

Podľa našich informácií psy Cane Corso mali svojmu majiteľovi utiecť z Bieleho Kostola a prebehnúť až do Trnavy, kde zaútočili na svoje obete pred očami ich majiteľov.

Máme informácie, že tieto psy neutiekli po prvý raz, stalo sa tak už aj v minulosti,“ poznamenal jeden z pracovníkov mestskej polície.

Prípad sa naďalej vyšetruje.

Ulož ako PDF
Napísal 10. októbra 2013 9:53. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Psy na úteku usmrtili na Prednádraží pred očami majiteľov dvoch iných psov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.