reklama

Bylinky a čaje o péci o tom, ako sa treba prichystať na zimu

Prvé jesenné Bylinky a čaje o péci s bylinkárkou Gitkou Drobnou 24. októbra o 17. hodine v budove bývalého Tatraskla budú o tom, ako môžeme zhromaždiť a uchovať energiu, ktorú budeme potrebovať, aby sme v zdraví prekonali zimu. A o tom, ako je náš organizmus závislý aj „na kvalite čreva“, bude hovoriť MUDr. Renáta Gerová.

Žezlo berie do rúk jeseň, vládca chladu a sychravého počasia. Podľa tradičnej čínskej medicíny sa jesenné mesiace nazývajú doplňovanie a dozrievanie. Príroda už nebojuje, ale dozrieva a utišuje sa. V tomto období má človek chodiť skôr spať, aby si zabezpečil duševný pokoj a zmiernil vplyv ostrého jesenného vzduchu. Má zhromažďovať a uchovávať duševnú energiu, čo je v súlade s povahou jesene. Pozornosť už nemá obracať na vonkajší svet, ale dovnútra. Kto tak nekoná, poškodzuje sám seba. Ak si nevytvorí dostatočné zásoby energie, môže v zime ľahko ochorieť,“ odkazuje čitateľom Gitka Drobná a tajomne dodáva: „Hovorí sa, že dobrá rada je nad zlato…

Chcete sa dozvedieť viac? Srdečne vás pozývame na naše obľúbené stretnutie pri zdravom a chutnom jesennom čaji, ku ktorému Gitka Drobná naservíruje aj niekoľko dobrých rád a receptov.

Tlačová správa mesta Trnava

Plagát:
BYLINKY_A_CAJE

Ulož ako PDF
Napísal 20. októbra 2013 10:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.