reklama

Telekom predáva veľkú budovu vedľa polikliniky na Starohájskej ulici

Spoločnosť Slovak Telekom sa v rámci optimalizácie svojho portfólia nehnuteľností rozhodla odpredať balík 43 nehnuteľností v 35 mestách a obciach Slovenska.

Nechýba medzi nimi veľký trojpodlažný objekt telekomunikačného koncernu v susedstve Mestskej polikliniky na Starohájskej ulici v Trnave z konca osemdesiatych rokov minulého storočia.

Nehnuteľnosti idú do predaja formou výberového konania.

telekom-trnava2
telekom-trnava
Rozsiahly objekt sprevádzkovali v roku 1989

Foto: Google Street View

V budove sa nachádzajú technologické miestnosti, sklady a technické miestnosti budovy, administratívne priestory so zázemím a obchodné priestory prístupné z ulice, ktoré Slovak Telekom prenajíma.

Úžitková plocha objektu je 6637 m2, celková plocha pozemkov predstavuje 10 260 metrov štvorcových. Súčasťou budovy je vstupné átrium.

Predajom budov vo vlastníctve spoločnosti Slovak Telekom bola poverená najväčšia svetová firma v oblasti komerčných nehnuteľností Cushman & Wakefield.

Ulož ako PDF
Napísal 23. októbra 2013 9:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Telekom predáva veľkú budovu vedľa polikliniky na Starohájskej ulici”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.