reklama

FC Spartak podpísal memorandum o vzájomnom porozumení s fanúšikmi

Corgoňligový klub FC Spartak Trnava a jeho fanúšikovia vyslali signál, že majú záujem o ešte užšiu vzájomnú spoluprácu. V stredu predpoludním prišlo k predĺženiu zmluvy o spolupráci a k podpísaniu Memoranda o vzájomnom porozumení medzi klubom a občianskym združením Bíli Andeli.

Dokument signifikovali za klub štatutár Michal Pethӧ a generálny manažér Dušan Keketi st., za fanklub predseda občianskeho združenia Bíli Andeli Marián Galbavý a sekretár Štefan Horváth.

galbavy-petho
Vľavo Marián Galbavý, vpravo Michal Pethӧ pri podpise memoranda

K silnému klubu patrí silné puto medzi hráčmi, realizačným tímom, vedením, majiteľmi a samozrejme fanúšikmi. Z tohto pohľadu veľmi kvitujem toto memorandum a teším sa na spoluprácu. Vzhľadom na to, že sa to dlhšie pripravovalo a vyjadrilo sa k tomu viac ľudí, myslím si, že je to dobre urobené. Dúfame, že napísané na papieri sa prenesie aj do skutočnosti,” uviedol Dušan Keketi.

Za klub sa na podpise dohody zúčastnili okrem menovaných aj tréner Juraj Jarábek, marketingový manažér Marián Černý a PR manažér Marek Ondrejka. Nechýbal ani koordinátor pre styk s fanúšikmi Branislav Fišera.

horvath-keketi
Z rokovania pred podpísaním memoranda (zľava B. Fišera, D. Keketi a Š. Horváth)

FOTO (2x): Ján Král, spartak.sk

Marián Galbavý podotkol, že v podstate ide o obnovenie spolupráce, ktorá bola podpísaná už v roku 2007 nebohým prezidentom andelov Ladislavom Kunom a podľa jeho slov sa neustále zlepšuje.

Viem, že zo strany fanúšikov aj klubu budú vždy určité výhrady. Myslím si ale, že správne napätie medzi oboma stranami musí existovať. Nemôže prísť k tomu, že si pôjdeme “na ruku”. Fanúšik musí klub trochu kritizovať a klub musí byť trochu v pozore, aby si fanúšika získal. Za nás môžeme povedať, že fanúšik stojí za mužstvom a aj naďalej bude. Vždy ale chceme vidieť na ihrisku trnavské srdce. Niektoré výkony a zápasy sa v Trnave nikdy nebudú ospravedlňovať. Preto chceme, aby pod hráčmi horela tráva. Uvedomujeme si, aká je reálna sila tímu. Ak aj výsledok nebude ideálny, vždy budeme chcieť, aby každý futbalista vydal zo seba maximum,” povedal Galbavý.

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2013 10:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

pre “FC Spartak podpísal memorandum o vzájomnom porozumení s fanúšikmi”

 1. 1
  pedro says:

  sranda ze cele to memorandum je jedna veta ktora nic nehovori

  Text memoranda:
  My, priaznivci futbalového klubu Spartak Trnava, členovia občianskeho združenia Bíli Andeli a predstavitelia futbalového klubu FC Spartak, a. s. Trnava nadväzujúc na Memorandum z 21. februára 2007 a na základe pretrvávajúceho spoločného záujmu o rozvíjanie tradícií trnavského futbalu, uvedomujúc si potrebuj vzájomnej spolupráce na dosiahnutie spoločného cieľa, ktorým je návrat klubu na čelo slovenského klubového futbalu a obnovenie rešpektu zo strany súperov aj na medzinárodnej scéne, deklarujeme, že trvá spoločné úsilie pri rozvoji futbalu v Trnave a ochota spolupracovať navzájom, spolupracovať veľmi úzko s orgánmi samosprávy a verejnej správy na rozvoji futbalu v našom meste.

  navrat na celo tabulky sa robi na ihrisku a nie podpisovanim papierov s fanusikmi

 2. 2
 3. 3
  Heisenberg says:

  LOL, paráda.
  Už sa teším na tie zlepšené hráčsko-kormidelnícko-vlastnícko-fanúšikovské vzťahy, ktorými sa budú zaplňat titulky v médiách pred a po zápasoch. Ozajstní fanúšikovia a slušní ľudia nepotrebujú žiadne memorandá a tieto bláboly, čo majú navodiť nejaký pocit toho, že sa tu riešia zásadné problémy futbalu (v Trnave) sú ozaj na smiech.
  Ale možno sa mýlim a po podpise tohto memoranda už nebudú na štadión(y) okrem slušných fanúšikov, čo zúfalo dúfajú v návrat slávy klubu, chodiť primitívi, okolo ktorých sa to tu celé roky točí namiesto športu. A zlepší sa aj hra, aby sa nemuselo plakať na konci tabuľky. Ja všetkým fanúšikom úprimne želám, aby sa im to splnilo.

 4. 4
  thor says:

  Thor Steinar bol tiež pritomný pri podpise … čo dodať :-/

Pre písanie komentárov musíte byť prihlásený Login

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.