reklama

Mesto hľadá vo verejnej súťaži dodávateľa údržby dopravného značenia

Mesto Trnava hľadá prostredníctvom verejnej súťaže firmu, ktorá sa bude starať o vodorovné aj zvislé dopravné značenie na všetkých miestnych komunikáciách.

Kontrakt s prípadným víťazom verejného obstarávania je navrhnutý na 4 roky.

znacka

Ilustračné foto

Predmetom obstarávania sú práce na inštalácii zvislých dopravných značiek, nosičov a spojovacieho materiálu, dopravných zariadení vrátane dopravy a pokládka vodorovného dopravného značenia miestnych komunikácií a ich súčastí podľa pokynov správcu.

Mesto bolo pred časom podrobené kritike za niektoré staršie zmluvy uzatvorené s dodávateľmi ešte v prvej polovici 90. rokov.

Na nevýhodné zmluvy najmä v oblasti opráv a údržby miestnych komunikácií poukázali občianski aktivisti.

Formou verejných súťaží plánuje mesto postupne nájsť dodávateľov prác, ktoré v minulosti vykonávali dlhodobo možno len jedna či dve firmy,“ podotkol vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

Lehota na predkladanie ponúk uplynie 30. januára 2014.

Ulož ako PDF
Napísal 20. januára 2014 9:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto hľadá vo verejnej súťaži dodávateľa údržby dopravného značenia”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.