reklama

Pri kruhovke na Vodárni chcú umiestniť veľký digitálny bigboard

V tesnom dotyku okružnej križovatky Bučianska – Veterná – Clementisova – Piešťanská plánuje umiestniť bratislavská spoločnosť veľkú reklamnú obrazovku.

Bigboard s digitálnou zobrazovacou LED plochou a rozmermi 7,7 x 2,9 metra chcú osadiť na jestvujúcu reklamnú konštrukciu spoločnosti Tesco vedľa križovatky.

K zámeru vyjadrí svoje stanovisko okrem mestského úradu aj dopravný inšpektorát.

kruhovka-bucianska

Reprofoto: Google Street View

Nie všetky snahy o osadenie reklamných obrazoviek pri dopravných tepnách v Trnave boli v minulosti úspešné.

Polícia namieta najmä hrozbou zníženia bezpečnosti dopravy vplyvom prevádzky reklamných nosičov.

Po problémoch s úradmi prerušili v roku 2013 prevádzku LED obrazovky umiestnenej na polyfunkčnom dome pri okružnej križovatke Zelenečská – Tamaškovičova, pred pár dňami však začala opäť fungovať.

Dopravní policajti nevydali súhlasné stanovisko ani k zámeru osadenia ďalších troch reklamných obrazoviek, ktoré chcela inštalovať istá trnavská firma na trávnatých plochách v blízkosti svetelných križovatiek Hlboká – Rybníková – Špačinská – Bučianska, pri stanici na nároží ulíc Kollárova – Dohnányho a na streche nákupného centra Merkúr.

Ulož ako PDF
Napísal 20. januára 2014 10:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri kruhovke na Vodárni chcú umiestniť veľký digitálny bigboard”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.