reklama

Dobrovoľníci budú pri príležitosti Valentína informovať v baroch o rizikách pohlavných chorôb

Združenie STORM už tradične organizuje preventívnu akciu k 14. februáru – Bezpečný Valentín.

Aj tento rok bude zameraný na prevenciu nákazy pohlavne prenosných ochorení ako je HIV/AIDS, chlamídiové infekcie, kvapavka či syfilis.

Pracovníci a dobrovoľníci združenia budú od 12. do 14. februára 2014 vo večerných hodinách navštevovať bary, diskotéky a kaviarne v Trnave, Seredi a Nitre.

Ľudom poskytneme základné informácie o formách nákazy, prejavoch, možnostiach prevencie a liečby jednotlivých ochorení,“ informuje Andrea Hugáňová zo Združenia STORM.

bezp-valentin-2Rozdávať budú aj informačné letáky s vlepeným prezervatívom – najbežnejšou alternatícou ochrany

V rámci preventívnej akcie plánujú navštíviť 20 vybraných podnikov a distribuovať viac ako 500 letákov.

Združenie STORM sa venuje nielen osvetovým činnostiam pre širokú verejnosť ako je napríklad Sviečkový pochod v rámci boja proti HIV/AIDS alebo boj proti obchodovaniu s ľuďmi.

Systematicky rozvíja programy ochrany verejného zdravia s cieľovými skupinami užívateľov drog a osôb pracujúcich v sex-biznise, ale aj programy práce s neorganizovanými skupinami detí a mládeže, či študentov na školách.

BEZPECNY-VALENTIN

Ulož ako PDF
Napísal 12. februára 2014 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.