reklama

Na Valentína budú ľudí v baroch upozorňovať na riziká pohlavných ochorení

Združenie STORM tradične organizuje preventívnu akciu na deň sv. Valentína – Bezpečný Valentín. Aj tento rok bude zameraný na prevenciu nákazy pohlavne prenosných ochorení ako je HIV/AIDS, chlamídiové infekcie, kvapavka, syfilis a iné.

Pracovníci a dobrovoľníci združenia budú v priebehu 14. a 15. februára 2013 vo večerných hodinách navštevovať miestne bary, diskotéky a kaviarne.

Ponúkaný leták bude obsahovať základné informácie o formách nákazy, prejavoch, možnostiach prevencie a liečby jednotlivých ochorení. Zároveň v ňom bude vlepený prezervatív ako jedna z najbežnejších alternatív ochrany pri pohlavnom styku. Oslovení sa budú môcť zúčastniť aj zaujímavého kvízu a získať tak nové vedomosti o tejto problematike.
Akcia prebehne v Trnave, Seredi a Nitre. Plánujeme osloviť ľudí v 22 podnikoch a distribuovať viac než 500 letákov
,“ informovala Andrea Hugáňová zo združenia STORM.

storm-valentin

Ilustračné foto: Storm

Združenie STORM sa venuje nielen osvetovým činnostiam pre širokú verejnosť ako je napríklad Sviečkový pochod v rámci boja proti HIV/AIDS alebo boj proti obchodovaniu s ľuďmi a ďalším aktivitám.

Systematicky rozvíja programy ochrany verejného zdravia s cieľovými skupinami užívateľov drog a osôb pracujúcich v sex-biznise, ale aj programy práce s neorganizovanými skupinami detí a mládeže, či študentov na školách.

Viac informácií nájdete na www.zdruzeniestorm.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 12. februára 2013 10:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Valentína budú ľudí v baroch upozorňovať na riziká pohlavných ochorení”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.