reklama

Jeden zo šiestich záujemcov o dom na Halenárskej ponúkol v súťaži 303-tisíc eur

Mesto Trnava v utorok vyhodnocovalo tri vyhlásené obchodné verejné súťaže.

Žiaden záujemca sa nenašiel len v prípade predaja bývalej ubytovne na Kollárovej ulici, ktorú mesto ponúklo s vyvolávacou cenou 1,2 milióna eur.

Do verejnej súťaže na predaj historického domu na Halenárskej ulici v Trnave sa prihlásilo šesť záujemcov, najvyššia ponuka dosiahla sumu 303-tisíc eur, čo je o 53-tisíc viac ako bola stanovená minimálna východisková cena,“ informoval viceprimátor Bystrík Stanko.

Objekt, ktorý je zapísaný v zozname národných kultúrnych pamiatok, predávalo mesto po prvý raz v roku 2009 za 499-tisíc eur. Historický dom z roku 1862 tak zrejme našiel svojho majiteľa až teraz, na štvrtý pokus.

halenarska
Historický dom na Halenárskej ulici

Jeden záujemca prišiel so súťažným návrhom aj v prípade obchodnej verejnej súťaže na predaj pozemkov – zastavaných plôch, nádvorí a záhrad s celkovou rozlohou 2125 metrov štvorcových Pri Kalvárii.

Do tejto súťaže sa zapojil jeden záujemca a ponúkol 120 110 eur,“ doplnil Stanko.

Východisková cena v tomto prípade bola 106 250 eur.

pri-kalvarii-pozemky
Geometrický plán s vyznačením pozemkov Pri Kalvárii

Ulož ako PDF
Napísal 18. februára 2014 18:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Jeden zo šiestich záujemcov o dom na Halenárskej ponúkol v súťaži 303-tisíc eur”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.