reklama

Aktívni seniori budú mať opäť svoje športové hry. Prihlášky sú už k dispozícii

Mesto Trnava pozýva všetkých aktívnych seniorov, ktorí majú chuť si zasúťažiť v nenáročných športových disciplínach, na tretí ročník Trnavských športových hier seniorov.

Podujatie sa uskutoční 24. mája a je určené seniorom vo veku od 61 rokov.

Pre mužov aj ženy sú pripravené v areáli Slávie behy na krátke a dlhé trate – 50, 60, 200 a 300 metrov – hod granátom na cieľ, hod valčekom (len ženy), penaltový rozstrel na bránku (len muži) a streľba zo vzduchovky,“ informovala Ingrid Huňavá z organizačného štábu podujatia.

Športové kategórie budú rozdelené do troch vekových kategórií, ktoré sa začínajú od 61. roku a končia kategóriou nad 70 rokov.

Prihláška na podujatie bude k dispozícii na webovej stránke mesta, v denných centrách, na radnici u informátora a na mestskom úrade, kancelária Zdravé mesto – číslo dverí 168.

Termín uzatvorenia prihlášok je 16. máj 2014. Pre víťazov sú pripravené pekné ceny.

Pre aktívnych účastníkov – športovcov zabezpečia organizátori pitný režim.

Všetky informácie poskytnú v kancelárii Zdravé mesto, Mgr. Ingrid Huňavá, tel.číslo: 033/32 36 168.

Podujatie pripravujú Mesto Trnava, Kalokagatia – Centrum voľného času a Mestská organizácia Jednoty dôchodcov Slovenska Trnava.

Plagát:
hry-seniorov-plag

Ulož ako PDF
Napísal 6. mája 2014 9:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.