reklama

Seniori si opäť zasúťažia na športových hrách

Areál Slávie bude 23. mája dejiskom štvrtého ročníka Trnavských športových hier seniorov. Prihlásiť sa do jednotlivých disciplín môžu všetci, ktorí dovŕšili vek 61 rokov.

Podujatie organizujú mesto Trnava v spolupráci s Kalokagatiou -CVČ a Miestnou organizáciou Jednoty dôchodcov Slovenska.

„Zmyslom podujatia je motivovať seniorov k pravidelnému pohybu aj vo vyššom veku. Trnavské športové hry majú aj spoločenský rámec. V rámci podujatia sa stretávajú seniori nielen z Trnavy, ale aj okolia,“ podotkla Ingird Huňavá z Kancelárie Zdravé mesto na Mestskom úrade v Trnave.

Organizačný štáb vypísal pre 4. ročník hier bežecké disciplíny na 50 a 200 metrov (ženy), 60 a 300 metrov (muži), hod granátom (muži aj ženy), hod valčekom na cieľ (ženy), kop na bránku cez prekážku (muži) a streľbu zo vzduchovky.

Súťaže budú vyhodnocované podľa troch vekových kategórií.

Prihlášky sú k dispozícii v denných centrách, na mestskom úrade a radnici, je možné ich poslať do 15. mája 2015 aj na adresu Mgr. Ingrid Huňavá, MsÚ, Trhová 3, 917 71 Trnava.

Vekové kategórie na športové disciplíny:
K1:
muži od 61 do 65 rokov vrátane
ženy od 61 do 64 rokov vrátane

K2:
muži od 65 do 70 rokov
ženy od 64 do 70 rokov

K3:
muži nad 70 rokov
ženy nad 70 rokov

TSHS_plag

Ulož ako PDF
Napísal 5. mája 2015 9:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Seniori si opäť zasúťažia na športových hrách”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.