reklama

PSA TT-inline sa pýši novým rekordom. V dlhokánskom pelotóne napočítali 631 účastníkov

Sobotný 4. ročník podujatia PSA TT-inline sa pýši novým účastníckym rekordom. Na štart takmer 11 kilometrovej jazdy ulicami Trnavy sa pod Bernolákovou bránou postavilo 631 cyklistov a korčuliarov.

Pod dohľadom policajných motoriek, ktoré zabezpečovali hladký prejazd približne kilometrového polotónu hlavnými dopravnými tepnami mesta, sa stovky účastníkov presunuli z miesta štartu na Hospodársku ulicu, Zelený kríček, Rybníkovú, Bučiansku a opäť zamierili aj na mestský obchvat.

Návrat do cieľa bol naplánovaný z obchvatu cez Nitriansku, Tamaškovičovu a Dohnányho a Hospodársku.

tt-inline-t

Akciu tradične organizuje automobilka PSA Peugeot Citroen v spolupráci s mestom Trnava, bratislava inline, Bercajglom a ďalšími partnermi.

Napočítali sme 224 účastníkov na inline korčuliach, 404 cyklistov a troch na iných dopravných prostriedkoch,“ informovala Anna Maťová z úseku komunikácie PSA v Trnave pár hodín po ukončení vydarenej akcie.

PSA TT-inline je akciou pre všetky generácie. V dlhočiznom balíku ani tento rok nechýbali celé rodiny, deti, tínedžeri či skôr narodení.

Pohodové tempo a technické zabezpečenie akcie dávajú milovníkom pohybu na korčuliach a bicykloch možnosť vychutnať si pohľad na mesto z inej perspektívy a zajazdiť si aspoň raz za rok bezpečne a bez áut aj po tých najfrekventovanejších dopravných úsekoch.

V Trnave sme vytvorili športovo-oddychové podujatie, ktoré sa teší čoraz väčšej popularite, o čom svedčí aj tohtoročná rekordná účasť. Aj preto sme sa rozhodli v tomto roku organizovať ešte jeden prejazd mestom. Uskutoční sa na záver letných prázdnin 30. augusta,“ doplnila Katarína Kováčová z úseku komunikácie PSA Peugeot Citroen Slovakia v Trnave.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 22. júna 2014 10:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.