reklama

Verejné toalety pri starej pošte čaká už čoskoro kompletná rekonštrukcia

Aktualizované

Mesto Trnava pripravuje komplexnú rekonštrukciu verejných toaliet na Radlinského ulici. Asanácia súčasných verejných WC oproti starej pošty by mala začať v priebehu augusta.

Objekt s verejnými toaletami bude riešený ako polozapustená murovaná stavba s plochou strechou. Nový objekt bude vystupovať na povrchu do výšky približne 60 cm.

„Mesto vyhlásilo verejnú súťaž prostredníctvom elektronickej aukcie. V súčasnosti sa čaká už len na podpis zmluvy s dodávateľom stavby a práce môžu začať,“ povedal vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

toalety-radlinskeho

Realizácii nových verejných toaliet bude predchádzať zbúranie pôvodného objektu, ktorý funguje od roku 1965.

Vnútorné členenie objektu tvoria WC pre mužov, ženy, imobilných a miestnosť obsluhy upratovačky.

Spoplatnenie služieb za použitie zariadenia bude realizované prostredníctvom turniketu osadeného pri vstupe.

Projekt počíta aj s inštaláciou vyhrievania plôch schodiskových stupňov a spodnej podesty. Na schodisku osadená sklopná pojazdná plošina umožnňujúca prístup do objektu pre imobilných občanov.

Súčasťou rekonštrukcie bude kompletná výmena kanalizačných, vodovodných a plynových rozvodov, ako aj elektroinštalácie.

Stavebné práce potrvajú približne 2 mesiace od zahájenia asanácie súčasného objektu verejných toaliet.

Zmluvná cena stavebných prác vyplývajúca z elektronickej aukcie je 79 950 eur, predpokladaná čiastka bola o 10-tisíc eur vyššia.

Ulož ako PDF
Napísal 29. júla 2014 10:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Verejné toalety pri starej pošte čaká už čoskoro kompletná rekonštrukcia”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.