reklama

Jana Chynoradská: „Ľuďom rozväzujeme jazyk“

-inzercia-

Vzdelanie v cudzom jazyku je dnes už samozrejmosťou a jeho znalosť vo väčšej miere vyžadujú nielen školy, ale aj zamestnávatelia. Ako sa však mení vzdelávací systém, menia sa aj spôsoby jeho výučby.

Odlišnou cestou sa vydalo aj jazykové centrum HARMONY ACADEMY, ktoré dnes na trhu úspešne funguje už 14 rokov.

Jeho zakladateľka PaedDr. Jana Chynoradská tvrdí, že keby od začiatku nevsadili na zbúranie tradičných postupov, centrum by určite nebolo tam, kde je dnes: „Dnešný trh je ponukou jazykových škôl presýtený, klienti majú na výber a aj si vyberajú. Preto sme sa rozhodli pristupovať k ich vzdelávaniu spôsobom, ktorý ocenia najmä z hľadiska praktických poznatkov, pretože najmä tie sú v školách a na trhu práce veľmi cenené. V HARMONY ich učíme nielen novú reč, ale aj to, ako získať potrebné sebavedomie pri komunikácii, ktoré dnes ľuďom mnohokrát chýba. Sme tak trochu iná jazykovka, ktorá nielen vyučuje, ale najmä rozväzuje jazyk.“

chynoradska-harmony
Jana Chynoradská

Podľa zakladateľky vzdelávacieho centra je však nepochybne hnacou silou každej jazykovej školy vlastné napredovanie: „Práca na svojom rozvoji sa netýka len detí a dospelých, ale aj škôl a inštitúcií. Práve preto neustále spolupracujeme so zahraničím a vytvárame aj vlastné projekty. Príkladom je naše Centrum inovácií Learn & Lead, prostredníctvom ktorého prispievame k akreditovanému vzdelávaniu lektorov a vedúcich pracovníkov škôl,“ dopĺňa pani Chynoradská.

Kým kedysi bola otázka vzdelania v anglickom jazyku väčšinou témou základných a stredných škôl, dnes si na nej zakladá aj množstvo zamestnávateľov.

Jazykové kurzy HARMONY preto navštevujú ako študenti, tak aj riadiaci pracovníci, výnimkou nie sú ani klienti vo vyššom veku.

„Doba sa za posledné roky výrazne zmenila. Ľudia sa prestali báť a aj v staršom veku začínajú cestovať do zahraničia, či už za deťmi, ktoré tam odišli za prácou alebo pre vlastné potešenie. Znalosť jazyka preto vnímajú ako výhodu a po jeho výučbe je aj v tejto vekovej kategórii výrazný dopyt. V našom centre ponúkame kurzy pre juniorov, ale aj pre dospelých a seniorov, či už si chcú svoje vedomosti len oprášiť alebo začať úplne odznova,“ hovorí.

A čo je tajomstvom výučby v HARMONY ACADEMY? Jana Chynoradská tvrdí, že je to najmä o správnom prístupe pri učení.

„V HARMONY kladieme dôraz na jednotlivca, pretože každý rozmýšľa inak, rovnako ako aj rôzne rýchlo napreduje. Pri výučbe využívame prístup Mevolution, ktorý je založený na vedeckých poznatkoch z psycholingvistiky.“

Ak sa teda potrebujete zdokonaliť v jazyku, pripravujete sa na maturitu či jazykový certifikát a preferujete kreatívny spôsob učenia, zapíšte sa do kurzu už dnes a hrajte o možnosť získať jedinečnú zľavu zo zápisného.

„Každý deň sú žrebované kurzy a ich denné zľavy. Sledujte nás na našom webe alebo FB a dozviete sa, aký kurz je najvýhodnejší v ten ktorý deň. Dynamický zápis nám začína už 2.septembra a potrvá do piatku 12.septembra 2014,“ dodáva na záver Jana Chynoradská.

Zápisy do novootvorených kurzov HARMONY prebiehajú od začiatku septembra.

Bližšie informácie vám radi poskytnú pracovníci Harmony na telefónnom čísle 033 / 551 66 44 alebo na marketing@harmony.sk, prípadne priamo v priestoroch Harmony na Kapitulskej ulici č.26 v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 4. septembra 2014 13:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.