reklama

Ako sa efektívne, hravo a rýchlejšie naučiť cudzí jazyk?

Cudzie jazyky sa nemusíte učiť len podľa presne nalinajkovaných kníh, cvičení či úloh. Na našich jazykových kurzoch sa stretnete s nevyčerpateľnou kreativitou našich lektorov, zábavnými a náučnými hrami, pomocou modernej technológie vám zaručíme nezabudnuteľný zážitok zo štúdia vami vybraného cudzieho jazyka. Avšak na našich kurzoch to ani zďaleka nemusí končiť.

Vzdelávajte sa príjemne a efektívne aj v pohodlí vášho domova. Pri tom môžete robiť veci, ktoré vás bavia a robíte ich radi ako napríklad čítanie časopisov, kníh, pozeranie filmu či seriálu, sledovanie správ a noviniek, hranie spoločenských hier a pod.

Háčik je len v tom, že to všetko posunieme na vyšší level. Všetky tieto veci je možné robiť aj v spojitosti s cudzím jazykom.

Čítajte!

Naberte odvahu a nebojte sa v knižnici či kníhkupectve vstúpiť na oddelenie cudzojazyčnej literatúry.

Vyberte si knihu, ktorú už máte načítanú napr. v slovenskom jazyku prípadne úplne novú zaujímavú a pútavú knihu, ktorá vás prenesie svetom anglického, nemeckého či iného jazyka do sveta vašej fantázie.

Že nerozumiete všetkým slovíčkam? To vôbec nevadí, ak už máte za sebou niekoľko blokov, či kurzov anglického jazyka a ešte k tomu v HARMONY ACADEMY celému kontextu zaručene rozumieť budete.

Vo svojej podstate presne o to ide. Aby ste o cudzom jazyku dokázali premýšľať ako o celku.

Počúvajte!

Dnes už takmer nikto z nás nemá problém dostať sa k zahraničnému filmu, seriálu či piesni. Spojte príjemné s užitočným.

Slovenčiny už bolo v tomto prípade dosť, nemyslíte? Zapnite si film či seriál v angličtine či nemčine. Príliš odvážne?

Pridajte k tomu titulky, samozrejme v cudzom jazyku a spoznávajte kam až siahajú hranice vašej vynaliezavosti, schopnosti premýšľať o kontexte, schopnosti premýšľať o význame slov a snahe pochopiť, čo najviac.

Nebojte sa nových vecí. Vystúpte z vašej komfortnej jazykovej zóny a prijmite cudzí jazyk ako bežnú súčasť vášho života. Neoľutujete to.

Hrajte sa!

Čo môže byť lepšia forma vzdelávania ako zábava spojená s učením sa. A nie neplatí to len pre deti.

Existuje veľké množstvo slovných hier, ktoré sme zvyknutí hrať výhradne v slovenčine. Čo takto napr. Scrabble v angličtine? Víťaz bude skutočný jazykový šampión. ;)

Je nekonečne veľa spôsobov, ako trénovať vaše jazykové schopnosti. Ak máte možnosť môžete si dopisovať s človekom zo zahraničia, snažiť sa do dňa aspoň pár minút venovať rozprávaniu a komunikácii v cudzom jazyku, pre pokročilejších nastaviť aj svoje myšlienky na inú jazykovú úroveň.

Všetko si vyžaduje len nestratiť cieľ a motiváciu. Spočiatku to môže byť prvotné nadšenie z odhodlania urobiť krok vpred, ale častokrát sa stáva, že z ľudí toto nadšenie rýchlo opadne.

Vtedy treba byť najsilnejší a nevzdávať sa. Presne stanovený cieľ by mal byť pre vás tým najväčším motivátorom.

Chcete predsa nabrať sebavedomie, nezľaknúť sa, ak vás zahraničný turista napríklad aj v Trnave osloví v angličtine, či spoznávať nové krajiny a bez problémov sa dohovoriť aspoň jedným zo svetových jazykov.

Pri poznaní cudzieho jazyka sa svet zdá zrazu oveľa väčší. Akoby nemal žiadne hranice. Len tie, ktoré sú vo vašej mysli.

Aj u nás v HARMONY ACADEMY sme si pre vás pripravili novinky v podobe ŠPECIALIZOVANÝCH KURZOV vytvorených na mieru pre špecifickú skupinu ľudí.

U nás je možné všetko! Rozšírte svoje vedomosti o prínosné témy, ktoré vám pomôžu nájsť si prácu, kariérne rásť či udržať si vašu pracovnú pozíciu.

Vďaka tejto modernej forme výučby spájame JAZYK s užitočným a zaujímavým OBSAHOM. Obohaťte svoju osobnosť o témy z danej odbornej oblasti a popri tom všetkom plynule a prirodzene rozvíjajte váš cudzí jazyk.

Vyberte si z našej ponuky špecializovaných kurzov už dnes a určite neoľutujete! :-)

Začíname už 13. novembra 2018 kurzom Language & Leadership pod vedením Jany Chynoradskej!

Tešíme sa na vás,
Vaša HARMONY ACADEMY

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 1. novembra 2018 8:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.