reklama

Na ulici Juraja Slottu postavia nové parkovisko pre 19 áut

Zrejme ešte počas tejto jesene pribudne na okraji sídliska Družba pri kúpalisku Castiglione a areáli Lokomotívy nové parkovisko pre 19 áut.

Mesto Trnava bude hľadať zhotoviteľa zámeru začiatkom októbra prostredníctvom elektronickej aukcie.

Nová parkovacia plocha vznikne na voľnej zatrávnenej ploche pri štítovej stene obytného domu na ulici Juraja Slottu č. 39-41, vedľa navrhovanej plochy sa nachádza parkovisko aj účelová komunikácia do neďalekého lesoparku.

slottu
Parkovisko postavia na trávnatej ploche pri 4-podlažnej bytovke

Reprofoto: Google Street View

Parkovisko bude vybudované pre 19 odstavných státí s kolmým radením vozidiel. Súčasťou projektu je aj inštalácia dvoch stožiarov verejného osvetlenia a sadové úpravy.

Priamo v mieste riešeného parkoviska je navrhnutá výsadba troch stromov, ďalšie dva stromy pribudnú v blízkosti nového parkoviska.

Pohľad na lokalitu:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 24. septembra 2014 9:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na ulici Juraja Slottu postavia nové parkovisko pre 19 áut”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.