reklama

TV JOJ odvysiela Veľké noviny naživo z Vianočných trhov, štúdio vytvoria v drevenom domčeku

Televízia JOJ odvysiela v sobotu 13. decembra svoju hlavnú spravodajskú relácie Veľké noviny z Vianočných trhov na Trojičnom námestí.

Trnava sa tak dostala do úzkeho výberu slovenských miest, ktoré si TV JOJ vybrala pre svoj projekt predvianočného vysielania večerného spravodajstva.

Technický štáb televízie si v utorok prezrel podmienky a odkomunikoval detaily priamo na mieste s vedúcim kancelárie primátora Pavlom Tomašovičom aj s organizátorom Vianočných trhov Ivanom Novotným.

Moderátorom Veľkých novín bude Ľuboš Sarnovský, začiatok relácie je o 19.30 hodine.

vt-2014
Štúdio umiestnia do dreveného stánku pod Trojičkou

Provizórnym štúdiom sa Sarnovskému v sobotný večer stane drevený domček umiestnený pod Trojičkou, v ktorom sa počas trhov striedajú charitatívne organizácie. Moderátorské vstupy z námestia budú vysielané samozrejme v priamom prenose.

„Sme radi, že nás TV JOJ oslovila a že sa Trnava zviditeľňuje aj týmto pozitívnym spôsobom. Veľké televízie často naše mesto obchádzajú, no dobrý chýr o trnavských Vianočných trhoch v tomto prípade urobil svoje,“ poznamenal Novotný.

Organizátori trhov po dohode so zástupcami televízie pripravia potrebné technické zázemie tak, aby prenos z Trnavy prebehol bez problémov.

Podľa slov Pavla Tomašoviča Veľké noviny odvysielajú naživo z Trojičného námestia aj krátky rozhovor s novým primátorom Petrom Bročkom.

Ulož ako PDF
Napísal 10. decembra 2014 8:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “TV JOJ odvysiela Veľké noviny naživo z Vianočných trhov, štúdio vytvoria v drevenom domčeku”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.