reklama

Radi a dobre fotografujete? Ukážte svoje fotografie na Trnavskom objektíve 2015

Štyridsiaty piaty ročník súťaže neprofesionálnych fotografov z okresov Trnava, Piešťany a Hlohovec s názvom Trnavský objektív 2015 vyhlásilo Trnavské osvetové stredisko v spolupráci s Mestom Trnavou a Západoslovenským múzeom.

Uzávierka súťaže je 31. januára, do tohto dátumu treba súťažné fotografie doručiť na oddelenie záujmovo-umeleckej činnosti Trnavského osvetového strediska na Bratislavskej ulici 27 v Trnave.

Výstava súťažných prác bude od polovice marca do polovice mája tohto roku otvorená v Západoslovenskom múzeu.

kalvaria

Ilustračné foto

Vyhlásenie výsledkov súťaže a odovzdanie ocenení sa uskutoční na vernisáži výstavy, ktorej dátum je predbežne určený na 19. marca.

Ocenené práce postúpia do krajskej súťaže a úspešné z krajského kola do celoštátnej súťaže AMFO 2015.

Tradičným cieľom súťaže Trnavský objektív je mapovanie, prezentácia a vzájomná konfrontácia tvorby amatérskych fotografov, podnecovanie tvorivej činnosti, objavovanie nových talentov a podporovanie ich umeleckej sebarealizácie.

Viac informácií nájdete v propozíciách súťaže Trnavský objektív 2015 (link), prihláška na súťaž je v tomto linku.

Tlačová správa mesta Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 20. januára 2015 9:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.