reklama

Dzurjanina strieda na poste vedúceho odboru vnútornej správy MsÚ Halász. Dočasne

Po odchode vedúceho odboru organizačného a vnútornej správy Mestského úradu v Trnave Michala Dzurjanina zaujal jeho miesto Norbert Halász.

Halász sa v novembrových komunálnych voľbách neúspešne uchádzal o poslanecké kreslo ako nezávislý na kandidátke OZ Lepšia Trnava.

Na poste vedúceho odboru bude podľa slov primátora Bročku len dočasne.

„Pán Halász bude zastávať funkciu do ukončenia riadneho výberového konania. Aby bolo od začiatku jasné, pán Halász sa nezúčastní výberového konania, ktoré bude vyhlásené, túto pozíciu teda bude zastávať len na určitý čas,“ zdôraznil Bročka.

n-halasz
Norbert Halász

Norbert Halász pôsobil v minulosti ako prednosta obecného úradu v Močenku, bol vedúcim útvaru na vysokej škole, zastával aj post obchodného riaditeľa v súkromnej spoločnosti.

„Na vzniknutú situáciu sme museli pružne reagovať, lehota na vyhlásenie výberového konania je šesť mesiacov,“ doplnil trnavský primátor.

Michal Dzurjanin odišiel z funkcie na mestskom úrade na vlastnú žiadosť k 18. januáru 2015.

DISKUSIA BOLA UKONČENÁ.

Ulož ako PDF
Napísal 23. januára 2015 8:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dzurjanina strieda na poste vedúceho odboru vnútornej správy MsÚ Halász. Dočasne”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.