reklama

Riaditeľ Správy kultúrnych a športových zariadení Hrubý odchádza z funkcie po 35 rokoch. Nástupcom bude Turčan

Novým riaditeľom Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava bude Martin Turčan. Miroslav Hrubý, ktorý pracoval pre mesto 35 rokov, sa funkcie vzdal.

Poslanci mestského zastupiteľstva na dnešnom zasadnutí ustanovili do funkcie riaditeľa Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava (SKaŠZ) Martina Turčana. Nový riaditeľ nastúpi na pracovnú pozíciu 1. januára 2017.

Miroslav Hrubý pracoval v službách mesta Trnava viac ako 35 rokov. Od 1. januára 1981 bol ustanovený do funkcie riaditeľa Mestskej správy kín bývalým Mestským národným výborom Trnava.

Po prechode zriaďovateľskej funkcie na Mesto Trnava zostal Hrubý riaditeľom aj vo všetkých nástupníckych organizáciách.

mestsky-urad-tt

Ilustračné foto

Turčana do funkcie schválili poslanci väčšinou hlasov na návrh primátora Petra Bročku po tom, ako sa stal víťazom výberového konania na pracovnú pozíciu riaditeľa SKaŠZ z 6. októbra 2016.

V tomto výberovom konaní získal Martin Turčan väčšinu – 7 z 9 hlasov výberovej komisie a umiestnil sa na prvom mieste.

Za vymenovanie nového riaditeľa hlasovalo z prítomných 28 poslancov šestnásť, dvanásť poslancov sa zdržalo.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava je príspevková organizácia zriadená mestom Trnava za účelom zabezpečenia kultúrnej a športovej činnosti v oblasti rôznych foriem miestnej kultúry a športu, informačnej a propagačnej činnostia správy kultúrnych a športových zariadení vo vlastníctve mesta Trnava.

Organizácia spravuje okrem iných napríklad kino Hviezda, Mestský amfiteáter, Mestskú športovú halu, Športový areál na ulici J. Slottu, amfiteáter v Kamennom mlyne, Areál zdravia v Modranke, kúpalisko Castiglione, plaváreň Zátvor, kultúrne domy v Modranke a na Kopánke, mestské opevnenie, herný areál na ulici L. V. Beethovena, kultúrne pamiatky či pamätné tabule.

Ulož ako PDF
Napísal 15. novembra 2016 15:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Riaditeľ Správy kultúrnych a športových zariadení Hrubý odchádza z funkcie po 35 rokoch. Nástupcom bude Turčan”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.