reklama

Riaditeľ Správy kultúrnych a športových zariadení Hrubý odchádza z funkcie po 35 rokoch. Nástupcom bude Turčan

Novým riaditeľom Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava bude Martin Turčan. Miroslav Hrubý, ktorý pracoval pre mesto 35 rokov, sa funkcie vzdal.

Poslanci mestského zastupiteľstva na dnešnom zasadnutí ustanovili do funkcie riaditeľa Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava (SKaŠZ) Martina Turčana. Nový riaditeľ nastúpi na pracovnú pozíciu 1. januára 2017.

Miroslav Hrubý pracoval v službách mesta Trnava viac ako 35 rokov. Od 1. januára 1981 bol ustanovený do funkcie riaditeľa Mestskej správy kín bývalým Mestským národným výborom Trnava.

Po prechode zriaďovateľskej funkcie na Mesto Trnava zostal Hrubý riaditeľom aj vo všetkých nástupníckych organizáciách.

mestsky-urad-tt

Ilustračné foto

Turčana do funkcie schválili poslanci väčšinou hlasov na návrh primátora Petra Bročku po tom, ako sa stal víťazom výberového konania na pracovnú pozíciu riaditeľa SKaŠZ z 6. októbra 2016.

V tomto výberovom konaní získal Martin Turčan väčšinu – 7 z 9 hlasov výberovej komisie a umiestnil sa na prvom mieste.

Za vymenovanie nového riaditeľa hlasovalo z prítomných 28 poslancov šestnásť, dvanásť poslancov sa zdržalo.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava je príspevková organizácia zriadená mestom Trnava za účelom zabezpečenia kultúrnej a športovej činnosti v oblasti rôznych foriem miestnej kultúry a športu, informačnej a propagačnej činnostia správy kultúrnych a športových zariadení vo vlastníctve mesta Trnava.

Organizácia spravuje okrem iných napríklad kino Hviezda, Mestský amfiteáter, Mestskú športovú halu, Športový areál na ulici J. Slottu, amfiteáter v Kamennom mlyne, Areál zdravia v Modranke, kúpalisko Castiglione, plaváreň Zátvor, kultúrne domy v Modranke a na Kopánke, mestské opevnenie, herný areál na ulici L. V. Beethovena, kultúrne pamiatky či pamätné tabule.

Ulož ako PDF
Napísal 15. novembra 2016 15:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

8 komentárov pre “Riaditeľ Správy kultúrnych a športových zariadení Hrubý odchádza z funkcie po 35 rokoch. Nástupcom bude Turčan”

 1. 1
  ivka says:

  Viliam ci Martin,neustale Vas p. dopisovatel musi niekto opravovat,sustredte sa a mozno by bolo vhodne to po sebe aj precitat

 2. 2
  johanka says:

  Tento pán má blízko k športu asi ako ja k pečeniu chleba…. Gratulujem hejterskej mašinérii k aplikácii ďalšieho svojho človeka na pozíciu. Úradníček z daňového úradu riaditeľom športových zariadení. Výberové konanie – vraj dobrá komédia. A ešte pán Cagala nemá vhodné manažérske miesto – ale čas všetko prinesie. Keby Cagala bol riaditeľom správy športových zariadení, to by malo aspoň logiku a za svoju robotu by si to aj zaslúžil, ale toto je čistá fraška.

  • 2.1
   Juraj Fuzák says:

   Ano je cista fraska usporiadat vyberove konanie, logika hodna na standing ovation… Podla tvojho uvazovania by mal byt riaditel kulturnych a sportovych zariadeni narodny umelec a olympijsky medailista aby mal blizko ku kulture aj ku sportu.

   Znovu tu niekto dava “vraj”, “udajne” a “pocul som” o tom aka to bola komedia. Netreba byt priposraty a napisat kto ti to “vraj” povedal a v com to bola komedia. Lebo takto si tu jediny komediant ty sam.

 3. 3
  Jozo says:

  Fraška si ty mila Johanka.Ohováraš niekoho a vlastne ho ani nepoznáš. Takže výberové konanie bola komédia. ..Brocka toho pána ani nepozna.

 4. 4
  Stary says:

  Vážený pán Jozo. Poznáš ho.? Ja áno a pevné verím,ze aj primátor. Ten pán robil už všetko možné a vlastne nič. Na Hlbokej 8/1 podajú bližšie informácie. Ukazuje sa, že smeráci a brockovci držia spolu. Konečne sa prejavili.

 5. 5
  prengo says:

  Vážený pán starý..Nepoznám ho.A čo?Závidíš,že pán Turčan vyhral výberové konanie?Že smeráci a bročkovci držia spolu..Vidím,že hovorí z teba závisť.Máš reči najlepšieho investigatívneho novinára Gaba Kopunika..

 6. 6
  jojo says:

  Zimný štadion spravuje ktorá organizácia ? Len sa pýtam, lebo tam treba dať doporiadku ozvučenie, konajú sa tam rôzne mládežnícke turnaje, aj na repre úrovni, národné hymny z tých “pokazených tranzistorov” dehonestujú celú úroven týchto akcií. V niektorých úsekoch tribún nieje rozumieť zostavy tímov, meno strelca golu, asistencie atd ……

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.